Mesafe, trail koşuları için akıllı saat önerileri

Merhaba, düzenli olarak koşu yapan biri olarak koşu sırasında hızımı görebilmek ve koşu sonrasında kendımı değerlendirebilmek için gps’li saat almayı düşünüyorum.
Öğrenci bütçesine uygun olabilcek (0 veya 2.el farketmez) önerebilceğiniz saatler nelerdir?

1 Beğeni

Suunto saatleri icin konusmak gerekirse, eger cep telefonu, kosarken yaninda olacaksa Suunto 3 fiyat/performans olarak iyidir. Suunto 3 te GPS olmadigindan fiyati uygun. Kosu sirasinda GPS’i telefondan aliyor. Batarya suresi oldukca iyi. Eger butce yeterse Suunto 5 ile tek seferde 20 saat civari en iyi GPS’te gider batarya. Oldukca iyidir.

1 Beğeni

Merhabalar.

Merak ediyordum da, hem Fenix hemde insticnt serisi deneyimleyen var mı? Ben şuan hem koşu faaliyetlerinde hemde günlük olarak Fenix 6 pro kullanıyorum. Bir çok özelliğine ihtiyacım olmadığını net bir şekilde söyleyebilirim. Bu sebeple renkli ekran, haritalar gibi özellikler yerine daha uzun şarj süresi ve daha hafif bir saat tercih edebilirim.

İnstinct 2 dikkatimi çekiyor. Bu konuda deneyimi olanlar ufak ip uçları verebilirse iyi olur.

1 Beğeni