Koşu antremani için akilli saat

Merhaba,
Başlangıç seviyesinde antremanlar yapıyorum ancak artık nabız ve mesafe antremanlarına geçiş yapacağım önceden sadece kronometre yeterliydi ama şimdi saydığım özellikler de önemli olmaya başladı. Öylesine bir saat almak istemiyorum. Alıp uzun vadede kullanabileceğim hatta günlük hayatta bile şık olan saatler olduğunu gördüm ancak bilgisizlik çok kötü sizlerden rica kullandığınız bu tarzdaki saatleri paylaşır mısınız ? Bütçe olarak kendimi zorlamaya çalışacağım.

Merhaba,

Bu soruya net bir cevap vermek güç. Temelde birbirinin aynı ama bilinçli olarak özellikleri eksitilmiş ve makyajlanmış onlarca model var. Amaç koşarken nabzınızı, mesafenizi ve sürenizi ölçmekse bunu hemen hemen her saat yaparken fiyatları 400TL’den 4000TL’ye kadar çıkıyor.

Pahalıysa vardır bir hikmeti diyerek Garmin ve Suunto markalarını ilk sıraya koyuyorum. Bunun dışında bu konuda yorum yapmaktan uzak durmaya çalışıyorum zira kendi içimde de hangisini alsam diye çelişiyorum. Yakın bir zamanda http:https://kosuforum.com/t/yeni-saat-ariyorum-tavsiye/3458 başlığı altında bu mevzu konuşuldu. Tavsiyem bu başlığı incelemeniz.

Fellnr’da tam da bu iş için bir grafik mevcut, kararlarınızı gözden geçirerek sizi doğru saate ulaştıracaktır.

1 Beğeni

teşekkürler tavsiyeleriniz için dediğiniz grubada yazdım Samsung Galaxy Gear S3 Frontier ile Garmin Forerunner 235 arasında kaldım.