Koşu Forum Ankara Koşuları

Bu başlık, kesinlikle “Koşu Forum İstanbul Koşuları” kıskanıldığı için açılmamıştır :slight_smile:

İstanbul ekibi hazır başlamışken, Ankara’da da benzer bir etkinlik düzenlersek çok iyi olur diye düşünüyorum. Ben henüz yeni başladım koşuya, organizasyon konusunda elimden geleni yaparım ancak başımızda Serdar Abi gibi bir antrenör olursa çok daha faydalı olur kanaatindeyim. Bu konuda gönüllü birisi varsa süper olur :slight_smile:

Önerim, her cumartesi veya her pazar Eymir’de buluşmak. Zaten birçok koşu grubu sabahları orada oluyor. Eymir’in hem sayısız patika güzergahı hem de asfalt güzergahı bulunuyor. Her iki tür için de idman yapma şansımız olur.

Benim takip edebildiğim kadarıyla Ankara’daki koşucular şöyle:

@sinannyavuzz
@sakatayak
@hyildiz
@anon9360179
@omeruslusoy
@Toothfairy

Başkaları varsa memnuniyetle eklerim. Eğer herkes uygun bulursa bir whatsapp grubu da oluşturup oradan organize olabiliriz.

Hatta hazır @spinodal Mert Hocam instagram hesabı açtı, tüm illerdeki koşuların duyurusunu yapabiliriz. Seçenek çok, bir başlayalım, zamanla her şey rayına oturur diye düşünüyorum.

Ben şimdiden çok heyecanlıyım :slight_smile: Selamlar

5 Beğeni

Eymir’de şöyle bir segment var . Koşunuz koşturunuz. Taklitlerinden sakınınız.

https://www.strava.com/segments/8632885

7 Beğeni

İlk etkinlikte koşudan nasıl soğutulur segmenti değil mi bu :slight_smile:
Şaka bir yana eymirin efsane segmenti olduğunu biliyorum. Saygılar…

3 Beğeni

ahaha evet ama trail koşusu yapmak isteyen illa ki buranın tadına bakmalı.

1 Beğeni

@Serdar O segmenti de içine alan bir koşunun 10dk lik vlogu. :blush:

7 Beğeni

Siz "Mucibir’ i çıkmamışsınız. Yan tarafta ki patika yoldan çıkmışsınız.Efsaneye göre yokuşu çıkarken 'Bangabandhu Bangabandhu diye bağırarak çıkıp segment rekorunu kıran ve tam koşu bittiğinde ''Bandabandhu Şeyh Mucibur Rahman Depesi ’ ni kesintisiz söyleyebilenin bundan sonra ortalama peysi anında 4 oluyormuş. Yaa.

5 Beğeni

selamlar,
Hangi Instagram hesabı bu?

HAhaha. Çok iyimiş. Deneyeceğim. Evet dikkatli bakınca bahsettiğiniz yer galiga bideoda indiğimiz yer. Biyologların laboratuarlarının oraya çıkan yer öyle değil mi. Taşlı kayalı.

1 Beğeni

Segment indiğiniz yerle asfalt TRT yokuşu arasında . Başlangıç noktası TRT kapısından 1,4 km sonra trafik tabelasının hemen arkası.Kendim açtım o segmenti oradan biliyorum :grinning:

:smiley: Kilom çok segment iddiam olmaz ama keşfe çıkacağım kendi paceimde.

Segment iddiası değil ama çıkarken Bangabandhu Bangabandhu diye bağıracağına emin ol. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben Koşu Forum Ankara ekibinin ilerleyen zamanlarda, etkinlikler arttıkça eymirde keşfedilmemiş segment falan bırakmayacağından eminim :muscle: :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar ben de katılabilirim :slight_smile:
@hatirafotografcisi

1 Beğeni

Ankara koşularına beklediğim ilgi gelmedi, şu ana kadar sadece @Toothfairy Serkan Bey telefon numarasını özel mesajla iletti. Whatsapp grubu için en az 3 kişi lazım :slight_smile:

Hadi Ankara, biz de yapabiliriz…

2 Beğeni

Whatsapp gruplarında amacı dışında kullanım çok olmakta .Çekinceler olabilir. Siz 2 kişi başlayın gerisi gelir.

Tekrar merhaba arkadaşlar. Yapacaklarımız yavaş yavaş şekilleniyor, bu gruptan çok güzel şeyler çıkacağından eminim :love_you_gesture:

Katılmak isteyen diğer arkadaşları da aramızda görmek isteriz :slight_smile:

Selamlar

3 Beğeni

Selam, beni de ekleyebilir misin?

1 Beğeni

Memnuniyetle :slight_smile:

Katılmak için elimden geleni yaparım.Tek şartım Öğ.12’den sonra yapılması.