Kosu Forum Instagram hesabı

Bu zamanın en aktif sosyal medya mecrası Instagram diye düşünüp forum için bir hesap açayım dedim birisi kosuforum kullanıcısını almış, hatta bio bölümüne de bizim forumun adresini yazmış. Garip.

Hiç uğraşmamak için kosu.forum kullanıcısı aldım. Henüz boş tabii ama buradaki ilginç başlıkları, yazıları ya da bugünlerde aktifleşen Koşu Forum grubu ya da koşuları hakkında bir şeyler paylaşırız.

Aklınızda bulunsun hesap, noktalı olan, yani şu:

Not: Diğer hesabı açan kişi tanıyan varsa garipliği kendisine anlatırsa sevinirim.

14 Beğeni

Bu kim acaba?

1 Beğeni

Ben de yazdim. Hatta not kisminda taniyan varsa diye sordum da.

2 Beğeni

Harika. Instagram kullandığım tek sosyal medya, onda da koşucuları takip ediyorum zaten :slight_smile: Bu hesap çok iyi oldu. Aktif kalması dileğimle, emekleriniz için tekrar teşekkürler.

Bu arada diğer hesabın logosu da güzelmiş, hiç uğraşmadan onu mu alsak :slight_smile:

1 Beğeni

Yanlış anlaşılmasın ama (bu Turuncu Yazılım galiba sahibi o hesabın?) kullandığı logo biraz cinsiyetçi olmuş bence, erkek koşucu kullanmış. Bu arada postunu okudunuz mu hesabında? :roll_eyes: https://www.instagram.com/p/B5_TYpxJWuX/

Şubat 2018 de açmış hesabı sanki?

Forum gibi görünmeye çalışan bir hesap bu. Eğer hiç tanımıyorsan, ya da bu hesabın sahibi sana devretmeyecekse (ki zannetmiyorum) şikayet etmeli…

1 Beğeni

Benim bu tip durumlardaki tavrim hic umursamamak. Bilmesi gerekene dogru hesabin hangisi oldugunu ulastirabilirsek yeterli bence. O nedenle hic takilmadim noktali versiyonu aldim gectim. :wink:

11 Beğeni