Koşu Forum Ankara Koşuları

İlk etkinlikte koşudan nasıl soğutulur segmenti değil mi bu :slight_smile:
Şaka bir yana eymirin efsane segmenti olduğunu biliyorum. Saygılar…

3 Beğeni

ahaha evet ama trail koşusu yapmak isteyen illa ki buranın tadına bakmalı.

1 Beğeni

@Serdar O segmenti de içine alan bir koşunun 10dk lik vlogu. :blush:

7 Beğeni

Siz "Mucibir’ i çıkmamışsınız. Yan tarafta ki patika yoldan çıkmışsınız.Efsaneye göre yokuşu çıkarken 'Bangabandhu Bangabandhu diye bağırarak çıkıp segment rekorunu kıran ve tam koşu bittiğinde ''Bandabandhu Şeyh Mucibur Rahman Depesi ’ ni kesintisiz söyleyebilenin bundan sonra ortalama peysi anında 4 oluyormuş. Yaa.

5 Beğeni

selamlar,
Hangi Instagram hesabı bu?

HAhaha. Çok iyimiş. Deneyeceğim. Evet dikkatli bakınca bahsettiğiniz yer galiga bideoda indiğimiz yer. Biyologların laboratuarlarının oraya çıkan yer öyle değil mi. Taşlı kayalı.

1 Beğeni

Segment indiğiniz yerle asfalt TRT yokuşu arasında . Başlangıç noktası TRT kapısından 1,4 km sonra trafik tabelasının hemen arkası.Kendim açtım o segmenti oradan biliyorum :grinning:

:smiley: Kilom çok segment iddiam olmaz ama keşfe çıkacağım kendi paceimde.

Segment iddiası değil ama çıkarken Bangabandhu Bangabandhu diye bağıracağına emin ol. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben Koşu Forum Ankara ekibinin ilerleyen zamanlarda, etkinlikler arttıkça eymirde keşfedilmemiş segment falan bırakmayacağından eminim :muscle: :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar ben de katılabilirim :slight_smile:
@hatirafotografcisi

1 Beğeni

Ankara koşularına beklediğim ilgi gelmedi, şu ana kadar sadece @Toothfairy Serkan Bey telefon numarasını özel mesajla iletti. Whatsapp grubu için en az 3 kişi lazım :slight_smile:

Hadi Ankara, biz de yapabiliriz…

2 Beğeni

Whatsapp gruplarında amacı dışında kullanım çok olmakta .Çekinceler olabilir. Siz 2 kişi başlayın gerisi gelir.

Tekrar merhaba arkadaşlar. Yapacaklarımız yavaş yavaş şekilleniyor, bu gruptan çok güzel şeyler çıkacağından eminim :love_you_gesture:

Katılmak isteyen diğer arkadaşları da aramızda görmek isteriz :slight_smile:

Selamlar

3 Beğeni

Selam, beni de ekleyebilir misin?

1 Beğeni

Memnuniyetle :slight_smile:

Katılmak için elimden geleni yaparım.Tek şartım Öğ.12’den sonra yapılması.

Ankara koşusu için hazırlıklar son sürat devam ediyor. Katılmak isteyen herkesi bekliyoruz :running_man: :slight_smile:

3 Beğeni

Ankara icin organizasyon sorumlumuz belirlendi. Farkli tempolar icin kosu liderimiz bugün belirlenecek.Çok yakında ilk koşumuzu gerçekleştirmiş oluruz.Foruma kayıtlı olmayan tanıdıklarınızın kayit olmasını rica ederiz.

4 Beğeni