'Koşu Forum' Logo, T-shirt, Buff, Şapka

@spinodal: Güzel fikir. Bir logomuz bile yok aslında. Şu yukarıda kullandığımız logo Koşu Gazetesi’nin forum açıldığında kullandığı wordpress temasının parçasıydı, o yapıştı kaldı. Aramızda bu işle uğraşan birileri varsa aslında güzel bir logo yaratabilir ve rozet/sticker gibi şeyler yaptırabiliriz.

Profesyonel olursa harika olur tabii. İmkan olmazsa şablonu kullanan, benim de bi kaç kez t-shirt bastırdığım yer var. Çok detaylı olmasa da güzel seçenekler çıkabiliyor (font ayarlanabiliyor tabii ^^)… rozet, sticker, t-shirt vs

KF_a KF_b

9 Beğeni

Elinize sağlık, bence de hazır şablonlar işe yarar ama sizin tema nedense koşu forumdan ziyade dağcılık forum gibi olmamış mı :slight_smile:

Şunlara da göz atabilirsiniz:

Logo Tasarımları

Ben şahsen her zaman kanatlı ayakkabı (winged shoe) logolarını sevmişimdir :slight_smile:

4 Beğeni

Evet biraz dağcılık ve belki trekking olmuş :smile:
Belki şunlar…

4 Beğeni

:grinning: Acilen aramızdan iyi bir logo tasarımcısı bulmamız lazım.

9 Beğeni

Henüz birebir tanışma şansım olmasa da sanırım bu konuya @tugrulpeker i çekmek doğru olur. İda Ultra 2019 30Kasım-1Aralık başlığında yazdıkları sayesinde yaptıklarından haberdar oldum. Belki bir yardımı olabilir.

3 Beğeni

Aramaya gerek yok. Birinci logo tasarımınız gayet güzel. Elinize sağlık.

2 Beğeni

IMG_20200108_004845 Screenshot_20200108-004634 Bunlarda naçizane benden olsun ben bir site aracılığı ile tasarlamaya çalıstım güzel oldu gibi

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Logo hazırlamak için hazır şablonlar sunan bir web sitesini kullandım. Pek anladığım bir konu değil. Eminim bu işte uzman kişiler vardır aramızda çok daha güzel bir logo yapabilecek.

1 Beğeni

Bu arada ben bu yıllardır kullanılanı seviyorum… illa sofistike bir logo olması lazım mı? Forumumuz ztn basit sade net.

4 Beğeni

Aslında bu fikir koşu forum rozet/sticker yaptırma ile ilgili ortaya çıktı. Yoksa forumda kullanma amaçlı değildi ilk çıkışında. Tabii logo ortaya çıksa burada da kullanılır ne güzel… :+1:
Aslında ben koşu forum t-shirtü olsa yarışlarda ve antrenamanlarda kullanırım diye de düşünmüştüm. Şöyle sade bi spor t-shirt ü belki :wink:

Ko%C5%9Fu%20Forum%20t-shirt

Ko%C5%9Fu%20Forum%20Sticker

Ko%C5%9Fu%20Forum%20t-shirt%202

Ko%C5%9Fu%20Forum%20Sticker%202

4 Beğeni

Tuğrul bey bu ara yoğunum dedi. İşleri hafifleyince bakacak…

Benim kuzen bu işleri yapıyor, aramızda 11,000km var gerçi :slightly_smiling_face: ama email attım, haftasonu yapıp örnek yollarım dedi.

1 Beğeni

Kuzen logo, t-shirt, sticker örneklerini yollamış sağolsun :wink:

Çözünürlük düşük olabilir çünkü foruma eklemek için png ye çevirdim.
@spinodal Mert bey e orijinal çözünürlük ve boyut linklerini google drive dan yollayacağım. ai ve .pdf uzantılı.

KF LOGO seçenekler:

L1_BW)

L1_C)

L2_BW)

L2_C)

L3_BW) KF_Logo3_bw

L3_C) KF_Logo3_color

L4_BW)

L4_C)

KF STICKER:

S1) KF_Sticker1

KF T-SHIRT seçenekler:

T1)

T2)

T3)

3 Beğeni

Yukarıdakilerden benim naçizane tercihim:

L2_C , S1 ve t-shirt olarak ta aşağıdaki olurdu… :wink:

Hkn

2 Beğeni

Madem ortak, herkese soralım.

@H.B’nin kuzeninin hazırladıklarından hangisini beğendiniz:

• L1
  • L2
  • L3
  • L4
  • Hiçbiri

0 oylayanlar

4 Beğeni

Gayet güzel olmuş, kuzeninizin eline sağlık. Koşucu niye sola koşuyor? Bana ters geldi :slight_smile: Yoksa saating ters yöne koşulduğu için mi? :slight_smile:

Bir de farklı bir renk olsa daha mı iyi olur? Ben hala daha sade bir logo taraftarıyım :innocent:

Ankarunning tişörtleri çok iyi. Gördüğünüz anda anlıyorsunuz onlara ait olduğunu. Bembeyaz olması koşuda özellikle de patikada sıkıntı çıkartabilir. O yüzden yukardaki gibi renkli plan üstüne beyaz logo da düşünülebilir. Yine siz bilirsiniz tabi ama kirlenme vb. olaylarını da düşünmek lazım :slight_smile:

1 Beğeni

@Serdar Serdar Abi’nin avatar fotosundaki tişört harika görünüyor. Üstüne çaprazlama koşuforum yazsak, yanına da minik bir logo eklesek nasıl olur?

Serdar Abi fotonun yüksek çözünürlüklü halini eklerse daha net görebiliriz :innocent:

1 Beğeni

Benim koşu atleti La Sportiva Trail Takımın resmi forması :slight_smile: Kullanmak uygun olmaz sanırım :grinning: Ama esinlenebiliriz tabii .

Taklit değil esinlenme tabi ki :innocent:

Şaka bir yana, minik fotoda bile çok güzel görünüyor :+1:

1 Beğeni

Buyrun o zaman .

2 Beğeni

Beyaz harici t-shirtler üzerine de problem olmaz zannedersem…