'Koşu Forum' Logo, T-shirt, Buff, Şapka

Aslında doğru İsmet bey, sağa bakması daha güzel oluyor…

1 Beğeni

Gerçekten de bu ‘kırmızı yıldızı’ sevdik galiba… :+1:

t-shirt örnekler:
t-shirt%20%C3%B6rnek%201 t-shirt%20%C3%B6rnek%202

7 Beğeni

Bu tasarım bence güzel olmuş. T-shirt renk seçenekleride olursa harika olur.

1 Beğeni

Rozet-sticker için de, yine kırmızı yıldıza bağlı kalarak (yazıyı daha pro. yazdırarak tabii) şu tarz birşey belki…

KF%20Rozet%202 KF%20Rozet%202_1

3 Beğeni

Her ikisi de çok güzel görünüyor. Açık mavi olan açıkçası hoş görünmüyordu ama lacivert ve kırmızı daha güçlü durmuş. Tişörtün arkasındaki kırmızı yıldız çok güzel düşünülmüş.

Ben çok beğendim kısacası. Ne zaman yaptırıyoruz? :slight_smile:

2 Beğeni

Logonun sol baş tarafı düz çizgi yerine üçgen olsa yani flama gibi olsa daha mı güzel olur? Paint ile denerdim de telefondan bağlandım :slight_smile:

Bu arada kırmızı yıldız baktıkça daha güzel görünmeye başladı gözüme :slight_smile:

Şöyle mi kastettiniz acaba İsmet bey… Tabii benim dokunuş pro olmadı, kuzenden yardım gerekebilir. ^^

t-shirt%20%C3%B6rnek%204
t-shirt%20%C3%B6rnek%203

2 Beğeni

Ben yıldızı seviyorummm… :heavy_heart_exclamation:

3 Beğeni

Evet böyle. Sanki daha güzel oldu, kompozisyon tamamlandı gibi. Siz ne dersiniz?

1 Beğeni

Ben de seviyorum :innocent:

Acaba yıldız, t-shirt ün önünde mi arkasında mı güzel? :+1:

t-shirt%20%C3%B6rnek%201 t-shirt%20%C3%B6rnek%202

3 Beğeni

Arkasinda daha guzel

2 Beğeni

Katılıyorum, arkada çok karizma görünüyor :slight_smile: Benim böyle arkada logo olan bir under armour tişörtüm var, onu da çok beğeniyorum :slight_smile:

Rozet kısmına tam katılamıyorum . Rozet takma fikri pek cazip değil açıkçası benim için . :slight_smile:

Sağdaki logo Red Hot Chili Peppers’ın logosuna benzemiş :slight_smile:

Bence yıldız güzel olmuş.

1 Beğeni

Doğru diyorsun aslında Serdar hoca, ben de rozeti daha çok spor çantama takarım diye düşündüm (yoksa t-shirt üstüne zaten olmaz herhalde ^^ )

Öncelik t-shirt te zaten, hayırlısıyla onu bi alalım diğerleri extra… Şapka, bere de mümkün tabii… :grin:

KF%20%C5%9Eapka

KF%20Rozet

KF%20Bere

4 Beğeni

Şapka ve tişört çok güzel. Rozet delik vs açıyor. Pek kullanışlı gelmiyor bana.
Tişört ve şapka vb ücretlerine bir kar marjı koyarak, artan parayı Kreosus’e aktarma fikrine sıcak bakar mısınız?

4 Beğeni

buff da olsa fena olmaz :slight_smile:

4 Beğeni

Koşu ile Forum kelimeleri farklı renkte olabilir.İnsan figüründeki düz olmayan kısımlar göze biraz rahatsız edici geliyor.Koşucu atlet, sprinter tarzı…Ama amator, yavaş, uzun mesafe hissine zıt.(Ne öneriyorsunuz yada daha iyisini yolla derseniz, malesef yapıcı, yaratıcı değil en iyide bile eksiz ne olabilir şeklinde bakiyorum).Logoda koşu forum yerine kısaltma simge daha logoya uygun olabilir, gs fb bjk gibi. Ellerinize sağlık

1 Beğeni

Forumda bilgiler paylaşılıyor, sorular soruluyor.Baykuş bilgeliğin simgesi.

2 Beğeni