✯ Koşu Forum İstanbul Koşuları ✯

Eymir çok uygun,üstelik kışın kalabalık da olmaz

Yok be,Ankara tembel!

Koşu forum koşularının ilkini gerçekleştirdik.

14 Beğeni

Çok güzel bi koşuydu, Serdar hoca ve herkese teşekkürler… :sunglasses:

8 Beğeni

Form nerdeydi? Ben takip edemedim son sohbetleri. :crazy_face:

Her hafta koşusu için ayrı form oluyor @bikeg, en son 22 Şubat formu var, burada: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWMMr3CFau6XB5zyDnbuV2FAdjxXiFszy5fXI_NcYdTLjs6g/viewform
:goat: 22 şubat koşu başlığı altında…

4 Beğeni

:triangular_flag_on_post: 3 x Koşu Forum İstanbul koşularından kesitler … :sunglasses:

2 Beğeni

Ben de İzmir’de olması taraftarıyım :slight_smile: Selamlar.

2 Beğeni

Merhaba, Belgrad Ormanı taraflarını da değerlendirelim.?

3 Beğeni

Belgrad Ormanı’nda yapılacak mutlaka . Aydos çok daha sakin olduğu için orayı öne almıştık . Sonrasında ise Taşdelen’de var planda .
Ayrıca Bazı trail yarışlarının parkurlarında da yarışa yakın koşular yapmayı planlıyoruz.
Hem parkuru görmek hem ulaşım konaklama vb konularında bilgi sahibi yapabilmek adına.

8 Beğeni

Serdar abi mükemmel olur şu Taşdelen.

1 Beğeni

Serdar hoca bizi (Aydos) zirvelere alıştırdı, deniz seviyesinde başımız dönüyor. :skull: :innocent:

1 Beğeni

Harika bi İstanbul Aydos koşusu oldu.
Hoca nın da keyfi yerinde olunca ufak sürprizlerinden de faydalanmış olduk… :innocent:

6 Beğeni

@Serdar hocam İzmir’e gelene kadar göbek bağladım haberin olsun :slight_smile:

1 Beğeni

İzmir çok isteriz ama talep konusunda endişeliyim Serkan . Sen ara sıra İstanbul’a gel istersen :slight_smile:

Aydos’ta neler oluyor? Çıkan haberlere üzülüyoruz…

:thinking:
Neler oluyor? Bende siz böyle yazınca merak ettim.

Dün:

2 gün önce:

1 Beğeni

@Mustafa10Saglam bahsettiğin kosuforum antrenman buluşması için katılacak ve organize edecek varsa neden olmasın.Buradan devam edilebilir.

1.Anket ile Avrupa ve Asya yakası , her iki yaka içinde gelirim vs diyen sayısı bulur.

2.“Katılacaklar bana özelden yazabilir” diyerek birçok kişiyi içine alan özel mesaj grubu oluşturulabilir.

3.Sonuç da paylaşılır.
(Ankara’dan selamlar :raising_hand_man:)

3 Beğeni

Fatih Hocam yardımınız için teşekkür ederim. Bir ufak etki edelim dedik ama ses çıkmadı sağlık olsun. Başka bahara :blush:

2 Beğeni