22 Şubat 2020 Koşu Forum İstanbul Koşusu

İstanbul için zirve zamanı.

Bu hafta tek mesafede ve yeni başlayanlara uygun olmayan bir rotamız olacak. Yaklaşık 5 km çıkış içeren ve ortalama eğimin %8 civarı olduğu bir rotadayız.

Katılmak isteyenlerin şu formu doldurmalarını rica ederiz.

Yer, konum ve diğer detayları konuşmak/danışmak isteyenler için oluşturduğumuz WhatsApp grubumuza katılmak isterseniz ad-soyad ve telefonunuzu bana özel mesaj atabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

7 Beğeni

Haaa!.. Keçinin güzel gözlere bakın. :star_struck::goat:

1 Beğeni

Serdar bey
özelden yazdım size ayrıntı bilgiler için

1 Beğeni

yeaah zirve ye çıkalım :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::love_you_gesture:

yarın için nedense büyük bir heyecan var içimde :slight_smile:

2 Beğeni

Yarın yapılacak etkinlik hakkında bazı bilgiler aktarmak istiyorum.
Rotanın tamamı 2 araç sığabilecek genişlikte zemini taşlık kayalık yangın yolundan oluşmakta. Bazı yerler toprak ve doğal olarak çamura gireceğiz.
Rota çıkış ağırlıklı olup çok az bölümde inişler var.
Çıkış rotasını takip ederek tekrar başlangıç noktasına dönülecektir.
Etkinlik 1,5-2 saat civarı sürecektir.
Trail ayakkabısı tavsiye edilir.
Performans çıkışı değildir. 3 Gruba ayrılıp grup liderleri eşliğinde hareket edeceğiz. Ancak ilk defa patika koşusu yapacaklar için uygun değildir.

Parkur eğim grafiği

5 Beğeni

:triangular_flag_on_post::+1:
https://vimeo.com/393006508
KF%20FLAG

1 Beğeni

Keçiyi göremedik ama köpeğimiz harikaydı! Hele bize aşağıya inerken eşlik etmesi… :star_struck: Serdar hoca ve herkese çok tşk. Bu arada ( @Trailrunner ) Arif e, zirveye çıkarken arada önden geri gelip, rota/yokuş bilgisiyle motivasyonu için ayrıca teşekkür. :+1:

3 Beğeni

4 Beğeni

Sağlıklı, disiplinli ve faydalı bir zirve koşusu oldu. Bütün katılan arkadaşlara tesekkurler🤟

5 Beğeni

Saatleri karıstırdım ama kayıb olunca 2 kapının yolunu bana gösterdiniz.
Kapıya degil sizle devam etseydim keşke, insallah bir daha ki sefere.
İyi koşturmalar

2 Beğeni

Evet @Onder74 sen 8:15 gibi başladın galiba, koşu forum 8:55 te otoparktaydı. WA grubuna da son dakika uyarısı atıldı 8:59 da. :wink: Bir dahaki sefere görüşmek üzere. :+1:

1 Beğeni

heyecandan saatleri karıştırdım valla…bir grup yakaladım Cüneyt bey bana destek oldu başta sonra sen devam et dedim o devam etti grupla…tek başıma kaldım ama mükemmeldi benim için…inşallah bir daha ki sefere beraberce…
iyi koşturmalar

Bike nin her koşuya gelmesi lazım :star_struck: Harika vid yapmış… Eline sağlık.

Team RunBo Running Team - Bike:

3 Beğeni