Botumsu hesaplar

Şu hesaplar bot mu, bot numarası yapan ya da bot gibi çalışan insan mı bilemedim?
Ne olurlarsa olsunlar ne yapmaya çalıştıklarını anlayamadım. Anlayan varsa açıklarsa sevinirim.
Biri chatgpt APIsi mi deniyor üstümüzde acaba?
Eğer insanlarsa buraya kendilerini tanıtan ufak şeyler yazarlarsa güzel olur :thinking:

@socialfollowers
@deryademir2000a
@ahmetcanyildirim93
@ggizemyildirim.9898

8 Beğeni

Açıkcası benim de dikkatimi çekti. Eski başlıklara entry girmeleri vs. Ama yeni ve tarihleri umursamayan bir spor sever olarak düşündüm :slight_smile:

4 Beğeni

Bende heyecanlı kullanıcı zannettim valla

5 Beğeni

Bunu denemek benim aklıma gelmişti. Burada değil de başka yerde yaptığım çalışmada aldığım sonuçlara çok benziyor. Ben heyecanlı üye değil de robottan yana oyumu kullanıyorum.

5 Beğeni

Her gün 5 konu seçip yorum yazıyorlar. Kesin bot. 1 gün daha veriyorum, biri çıkıp bir şey söylemezse banlenecekler. Umarım yanlış düşünüyorumdur.

5 Beğeni

Peki yarın seçecekleri 5 konu içinde bu konu da olursa, gel de çık işin içinden :sweat_smile:

3 Beğeni

ip adresleri farklı ve bambaşka bloklardan mı?

3 Beğeni

4’ü de 0 kalp (like) vermiş, 0 konu oluşturmuş.
Bence de bot.

Bu iki örnekte, son yazan bot hesap, konu içinde insanın yazdığı cümlenin kısa br kısmını almışlar.

İnsan :Batıkentte haydar aliyev parkı içeriye köpek alınmıyor etrafı çevrili. Sabah 6 gece 12 arası açık
Bot:Batıkentte haydar aliyev parkı

İnsan: Ultracı Lorena Ramirez belgeseli , 28 dakika
Bot: Ultracı Lorena Ramirez belgeseli
(Başka da örnek bulamadım, okuduklarından yargı öneri içeren kısa birşeyler çıkartıyorlar gibi ama bariz saçma)

3 Beğeni

Bot-AI ve Troll farkı nasıl anlaşılır :slight_smile:

1 Beğeni

@ominal ;

Trol damarına basar, cevap verme isteği doğar.Bot da duygu eksikliği, yapaylığı hissedersin.Bot taklidi yapan trol veya trol taklidi yapan bot-ai de olabilir.

Chatgpt örnek verdi:
Trol: “Benim favori yazarım Albert Einstein, yazdığı fantastik romanlarıyla tanınır.”
Bot: “Benim favori yazarım Shakespeare, olağanüstü tiyatro oyunları yazdı.”

Trol: “Uzaylılar dünyayı ele geçirdi, herkes gizli bir uzaylıdır!”
Bot: “Uzay, büyüleyici bir keşif alanıdır ve gezegenler arası seyahatlerin gelecekte mümkün olabileceğini düşünüyorum.”

5 Beğeni

Bence AI, diğer forumlarda da oluyor. İyice geliştiler :slight_smile:

Dilbilgisi ve noktalama hatası yapmıyorlar çünkü :stuck_out_tongue:

https://www.boards.ie/discussion/2058284744/ai-bots-trolling-forums-resolved-bot-user-banned

Forumda etkileşim yaratmak için forum altyapısını yapan firma (kullanılıyorsa tabii) böyle bir seçenek koymuş olabilir mi acaba yönetici paneline? bilemedim…

2 Beğeni

Kapat gitsin hesapları abi hiç uğraşmaya gerek yok bence

2 Beğeni

Kullanicilar ve gonderileri silinmistir. :tada:

10 Beğeni

crying-bender

7 Beğeni

@fatihboyaci abi ben eskiden seni AI sanıyordum aslında :smiley: :smiley:

13 Beğeni

ya, bot olan biz isek?

4 Beğeni

Botunu çıkarmayalım :face_with_hand_over_mouth: