Botumsu hesaplar

İlk yazısında 30 kelimeden az yazanın yazısı yayınlanmasın.(Belki 50 kelime.)

4 Beğeni

bu botu ayırt edici bir özellik olmaz. 1000 kelime de olsa yine engel olmayacaktır.

örneğin sapanca ultra başlığına yeni koyduğun önlemlere göre bot yazarsak şunu yazıyor:

Merhaba! Sapanca Ultra 2023 yarışları gerçekten unutulmazdı. Parkurda o ince yağmur altında Kartepe’ye çıkmak ve dere yatağında ilerlemek gerçek bir deneyimdi. Tabii, karanlık ormanda koşmak ve uzun çıkışları aşmak da ayrı bir keyifti. Pubis sakatlığım olsa da Alper Dalkılıç’ın destekleyici sözleriyle devam ettim. Bitişe doğru sis ve nehrin sesi eşliğinde koşmak gerçekten büyüleyiciydi. Konaklama ve koşu sonrası deneyimler de harikaydı. Organizasyon ekibi ve koşucu arkadaşlarıma teşekkürler! Tüm spor dostlarıma selamlar!

veya Özgür Tetik başlığında:

Özgür Tetik’e Survivor’da destek olmamak imkansız! Onun mücadelesini ve performansını takdir ediyorum. Kendisi bir ultramaratoncu olarak fiziksel ve zihinsel olarak büyük bir güç ve dayanıklılık gösterdi. Özgür’ün başarısı beni mutlu etti ve gururlandırdı. Ona başarılar diliyorum ve desteklemeye devam ediyorum!

3 Beğeni

Alper Dalkılıç, yapay zekanın bile takdirini alıyor. Ki bence hak ediyor :slight_smile:

6 Beğeni

Bu kadar övgü dolu sözleri türk milleti olarak çok sarf etmeyiz :blush:. Bunun bot olduğu aşikar :grin:

7 Beğeni

Botumsu Hesaplar: Senegal asıllı Fransız millî futbolcu gibi duruyor.

6 Beğeni

Artık her mesajı bu bot olabilir mi diye okuyorum. :smiley:

7 Beğeni