Sıcak Fırsatlar

Forumda @eyavas sayesinde öğrendiğimiz bir indirimden ürün alıp, sonra foruma kar amaçlı ilan koyuyorsunuz.

6 Beğeni

Benim anlayışıma göre herhangi bir sorun yok Normalde o fiyattan beden olsa hemen satılır aslında çünkü bu fiyatlar kalmadı, üst tarafta fiyatın olduğunu bilerek ve dürüstçe kendimi açıklayarak ilan paylaştım ama forumun biraz da yardımlaşma ve etik yapısı için biraz fazla ticari/dürüst gibi durduğunu sonradan farkettim. O yüzden gönderimi sildim. Farkındalık için teşekkür ederim.

3 Beğeni

Tekrar güzel fiyat yakalarsam 2.yi yedek olarak alırım.

Nerelerde denedim.
Easy, İntv., threshold/tempo çeşitliliğinde baya güzel çıkarıyor.
İlk zamanlar beni etkileyen kısmı ayağıma oturuşuydu hala daha öyle…

Zemin, sert toprak sayılabilir, toz, ufakufak taşlar ve girintili sayılabilecek taşlardan oluşan yerde kullansamda, forefoot/mid olarak gayet güzel tutunarak şaşırtıyor. Ayakta Neutral btw.

Geçenlerde yağmura yakalandım. Kuru yer kalmadı. :laughing:
Topraklı yoldan sonra 1k üzeri asfaltlı yolda tereddütlü giderken iyi tutunduğunu hissedince, bir kaç yerde (kaygan yüzey sayılabilecek) zorlamama rağmen banamasın demedi.
Aslında runrepeat tarafından ‘all season’ ve değişik koşu çeşitliliklerinden olumlu yorumlanmıştı ama yine de fiyatıyla (2200tl) beklentimi aşan bi performans gösterdi.

ek:
Nefes alabilirk konusunda olumsuz yorumlanmıştı sanırım ama bence gayet normal, iyi ve çok iyi kısmına girmez ama normal…

1 Beğeni

Iade edebilirsiniz bedeni olmadiysa

2 Beğeni

Kar sporda da bir indirim var. Özellikle bu çanta dikkatimi çekti. Uygun fiyatlı çanta arayanlar inceleyebilir. Flasklar fiyata dahil mi emin olamadım. Ama dahilse gerçekten çok iyi fiyat.

4 Beğeni

Yağmurluğunu kullanıyorum ve çok memnunum

1 Beğeni

Bir fırsat değil ama meraklısı ve bekleyeni var ise bedenler bitmeden haber vereyim dedim.

2 Beğeni

Çok acayip. ‘Sanırım’ kış günü yurtdışında talep görmediyse Marlinspor belki “zaten Türkiye de bu model için stok bekleyenler var yüksekten vereyim de kış günü beyazlar satılsın” demiş. Bu ürünün yurtdışında aşağıda koyduğum gri ve tabanı renkli olan paris modelinde neden stok konmuyor da kış mevsimine girişte bembeyaz ürünü Türkiye de satışa çıkarmışlar ? Ben bizim memleket pazarının aşağılandığını düşünüyorum.

3 Beğeni

Bundan bağımsız olarak, bu markanın kendi sitesindeki ayakkabıları görünce ben de Türkiye pazarına sadece yurtdışında talep görmeyen renk ve hatta bazı modelleri getirdiklerini düşünüyorum.

4 Beğeni

Sizi duymuşlar.:grinning::rofl:

3 Beğeni

Novablast 4 modelinin makyajlanmış hali

2 Beğeni

Bu paraya alınacak performansı var mı giyen tecrübeli arkadaşlara sormak gerekir

1 Beğeni

1 kullanıyorum. Kullanmaya ilk başladığım günlerde yastıklaması ve enerji geri dönüşünden çok memnundum bir de hakikatten hani hangi Zone da koşarsanız koşun ayakkabı onun hakkını veriyor her Zone için ayrı ayakkabı ihtiyacınız kalmadığını hissediyorsunuz fakat kilometreler Uzadıkça üst kısmının caninizi yakmaya başladığını farkediyorsunuz Ayaklarım Taraklı değil ona rağmen ayak yayıldıkça ayakkabım onunla beraber yayılmıyor ciddi rahatsızlık verici bir durum ikinin de pek farklı olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Görsellerden anladığım kadarıyla üst yapı aynı

3 Beğeni

Saucony Triumph 22 modeli almak istiyorum.Özellikle diz sakatlığından yeni çıktığım için bu tip destek özelliği güçlü bir ayakkabı almak istiyorum.Superblast 2 Triumph 22 arasında kararsız kaldım açıkçası

https://www.on.com/en-us/products/cloudeclipse-3md3009

Alman gereken ayakkabı bu bence .

2 Beğeni

Hemen bakıyorum,Teşekkürler

1 Beğeni

Merrell Vapor Glove 6 Kadın

43 Numara - 1680 TL

37 ve 38 numara - 1900 TL (kupon ile)

1 Beğeni

Venezia Adidas ta, bayan modeli sadece. Baya sayida var. Dun viaportta 2700 e satmislar erkek modelini de. Ihtiyaci olan bakabilir. Adidas outlet magazalarinda tekstil ve ayakkabilarda genel olarak iyi sayilabilecek indirimler var su an

2 Beğeni

Ayni ayakkabi Optimum avm de mavi rengi 4400 tl, fazla no kalmamis ama. Ilgilenen bakabilir. 38, 40, 44 nolari tek tuk var.

1 Beğeni

Merhabalar.
SPX yüzde 50 indirim kampanyası kapsamına bazı OAKLEY gözlük modellerini de eklemiş. İlgilenenler göz atabilir.
Örneğin bu model sepette 3.000 TL’ye düşüyor

4 Beğeni