Sıcak Fırsatlar

Koşu sporuna gönül veren herkesin bir süre sonra malzeme konusunun cazibesine kapıldığını ve 1-3-5 derken yekun anlamında ciddi harcamalar yaptığını biliyoruz.Bu nedenle sıcak sayılabilecek fırsatları birbimize haber vermenin iyi olabileceğini düşünüyorum.
Ve bu anlamda ilk paylaşımı yapıyorum: Decathlon mağazasından iyi bir antreman ayakkabısı olan Mizuno Vave Rider 17’leri 89TL ye aldım .Numara 42.Sezon fiyatı 299TL Mizuno Vave Rider 17

6 Beğeni

Decathlon’da devamlı bakıyorum 179,95 TL, Verdiğiniz linkte de aynı fiyat.Hangi mağazadan aldınız?

Adana Decathlon’dan aldım.İlginçtir mavi renk Rider 17 ’ ler 299tl iken hemen yanında beyaz renk Rider 17’ler 89tl idi.Çirkin diye sanırım :grinning: Decathlon’dan daha önce de Adidas Adizero Adiosları 89 tl’ ye almıştım.Şu anda da Nike Zoom Vomero 8’ler bu fiyata alınabilir sanırım, sıcak takip yapmak lazım.Ayrıca şu anda Adana’ da bir mağazada 3 al 2 öde var.Örn: Salomon speedcross 3 cs’ler 339tl. Sense mantra2’ ler 249tl. 2 speedcross 1 mantra alsan 680tl ödüyorsun.orjinalliği garanti ama bana sorarsan yine de pahalı:grinning:

1 Beğeni

Gerçekten çok iyiymiş, Adanaya sipariş verelim bari, burada bazen aksiyon oluyor ama bu boyutta hiç denk gelmedim.

Decathlon İstanbul Marmara Forum mağazasında Asics GT 2000-2’ler seri sonu etiketi ile 169,95 liradan satılıyor. Rafta 42, 44 ve 46 numaraları bulunmaktaydı. Mağaza fiyatına göre oldukça avantajlı olunca, kendimi tutamadım doğrusu :smile:

Adana Decathlon Mağazası’nda ‘‘Mizuno Wave Maverick’’ model ayakkabı 79.95tl .Sezon fiyatı 259 tl idi hatırladığım kadarıyla.

http://www.decathlon.com.tr/maverick-wave-erkek-kou-ayakkabisi-id_8311146.html

50TL’den 5 TL’ye düşmüş. Oldukça sıcak bir fırsat :smile:

3 Beğeni

Teşekkür ederim , ben de bu fırsatta 5 tl’den bütün çorap ihtiyacımı karşıladım ama bu başlığı unutmuşum , paylaşmak aklıma bile gelmedi :smile:

Baldırlık hiç kullanmadım işe yarıyormu?

İşe yarıyor diyende var yaramıyor diyende. Ben yararı olduğunu düşünenlerdenim. Dün bu baldırlık ile deneme koşusu yaptım. Bence parasına göre hiç fena değil. BV’ye göre çok daha kalın.

Siz internetten mi sipariş verdiniz ? Bedeni nasıl tahmin ettiniz ?

Evet internet üzerinden. Bu tabloya bakarak karar verebilirsiniz.

Çok teşekkürler,en geniş L kalmıştı ben de ondan sipariş verdim.Umarım uyar.

Baldırlığı aldım.Koşarken de denedim. 10k koşmuştum.Bir yararını da zararını da görmedim.

http:https://kosuforum.com/t/kompresyonlu-kosu-giysileri/289

Ben koşarken şu atleti giydiğimde daha iyi koştuğumu düşünüyorum.Psikolojik olabilir.
Tayt giyenler de yorum yapabilir mi ?

Nabız bandı arayanlar için Tchibo’da bluetooth’lu bant satışta.

Bir diğer seçenek decathlon’da. Ant+ ve bluetooth uyumlu.

2 Beğeni

Nike mağazalarında Vomero 12 koşu ayakkabılarının turuncu renkli olanları 150 TL daha ucuza satılıyor diğer renklerinden. Bugünlerde alacak arkadaşlarla paylaşayım…

Merhabalar.
Yağmurluk ihtiyacı olanlar için bir fırsat olabilir. o yüzden paylaşmak istedim.
Salomon bonatti yağmurluk XL beden

4 Beğeni

Merhabalar, amazon fransada garmin fenix 6s solar ve 6 solar çok uygun şu an. Bir arkadaşıma geçen hafta buradan alışveriş yaptık 4 gün içerisinde adanaya ulaştı sorunsuz bir şekilde. Zaten satıcı da amazonun kendisi olunca süper. Diğer bir uyaracağım konu da, banka kartınıza euro hesabı tanımlarsanız kur farkı olarak da mağdur olmadan alışverişinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

6 Beğeni