Sıcak Fırsatlar

Fiyat gerçekten çok uygun görünüyor. Amazon gümrük masrafı dahil ödeme alıyor diye biliyorum. Teslim alırken tekrar bir gümrük masrafı ile karşılaştınız mı?

1 Beğeni

Gümrük masrafı çıkmıyor. Gerçekten çok güzel bir fırsat. :slight_smile:

1 Beğeni

hocam adrese teslim edilemiyor diyor ama ankara ve hatayda bir sorun mu oldu ki

1 Beğeni

Bazı modellerde türkiye teslimatı olmayabiliyor (il bazında farklılık göstereceğini sanmıyorum). Benim ilk gözüme çarpan 6s solar ve 6 soların olduğu ki, 6s solardan aldık biz.

2 Beğeni

Aynen ben de solari denedim olmadi

1 Beğeni

Evet şimdi baktım gönderim kapanmış, sanırım biraz yüklenince değişikliğe gitmiş, yada ayrılan stok tükendiyse gönderemez duruma gelmiş olabilirler. Kaçırmanıza üzüldüm. Yinede ara ara amazon.de ve fr ye bakarak olun derim. Fiyatlar bugün sabah gibi çok düşebiliyor. (Uzun zamandır aslında gönderim vardı ben bu başlığı bugün görünce hemen paylaşmak istedim.)

1 Beğeni

@runforrestrun amazon Fransa’ya giriş kısmına amazon Türkiye veya amazon.com üyeliğiyle mi girdiniz?Yoksa her durum için bir de fr it uk üyeliği bulundurmak mı gerekli.İyi sporlar

Amazon satıcısının sattığı stok tükendi bugün. Ben gün içerisinde takip etmiştim. Alamadan tükendi. Türkiye’ye sadece amazon satıcılı ürünler geliyor.

2 Beğeni

Hocam normal kendi adresimden girebildim, amazon de de aynı şekilde kullanabiliyorum diye hatırlıyorum ama sitenin çalışma şekli enteresan sanki yine de farklı bir hesap gibi de yorumluyor amazon, mesela tr de prime üyeyim, oradan alış veriş yaparken oradan da prime üyelik aktif etti (ücretsiz bir aylık) adresimi yeniden tanımladım ve kart bilgilerimi de bu şekilde alışverişimi yaptım.

1 Beğeni

Hatta bütün merak ettiğiniz ürünlerin avrupa fiyatlarını takip etmek için, fırsatları olanlar için www.idealo.de diye bir adres var, istediğiniz ürünü almanya mağazalarındaki fiyatları döküyor. Ürünü seçtikten sonra sitenin sol alt tarafında da diğer avrupa ülkelerindeki en uygun seçenekleri de gösteriyor. (idealo fr , idealo it, gibi…)
Tabii amazon gönderimlere yöneliyorum ben bu fırsatlardan, hem gümrük işiyle beni uğraştırmaması, hem de güven veriyor. Hız konusu şaka gibi zaten. Geçen haftalarda perşembe akşamı aldığımız saati polonya stoğundan, leipzig sonra istanbul ve pazartesi adanadaydı.

2 Beğeni

ispanya sitesinde 6x pro var benzer bir indirimle. İlgilenenler deneyebilir.

2 Beğeni

İlana stok girmiş sanırım. Fenix 6 solar 400 eurodan satışta. İlgilenenlere duyurulur.

1 Beğeni

Amazon’da Garmin 245 indirime girmiş, 3812 TL’den satılıyor.

edit: indirim sona ermiş.

3 Beğeni

45 46 nolu asics gel content 7 ayakkabı 660tl vade farksız 6 taksit, diğer numara yada asics başka modeller için incelenebilir.
Vakıfbank ikinci 500tl amazon vb e ticaret alışverişinde 30tl puan.

4 Beğeni

Merhaba. Dağyenice de verdiler. Ben kullanamayacağım. Kod yarına kadar kullanılabilir. İşine yarayacak arkadaşlar özelden yazarlarsa kodu verebilirim.

4 Beğeni

Nike Air Zoom Structure kullananlar varsa bazı numaraları indirime girdi. Ben uzun bir süre indirim bekledim, gelmedi, sipariş verdim ve indirimi yayına aldılar…

https://www.nike.com/tr/t/air-zoom-structure-24-yol-koşu-ayakkabısı-JcGGRT/DA8535-400

Ek bilgi: 16 haziranda sipariş verdim daha gelmedi 4 temmuz teslim gözüküyor. Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra 5-6 gün İstanbul’da bekledi kargo. Muhtemelen gümrük uzadı.

1 Beğeni

Geçen yıl 11 nisandakinden şu an 1500 TL pahalıya indirimli bir fırsat.(1 dolar 8.2 TL civarıymış).5280 TL.

https://www.amazon.com.tr/Garmin-Forerunner-Music-Akıllı-Saati/dp/B07SK6WSNZ/ref=mp_s_a_1_1?crid=18TL00ANLLAGR&keywords=garmin%2Bforerunner%2B245&qid=1658159805&smid=A1UNQM1SR2CHM&sprefix=garmin%2Bforerunner%2B245%2Caps%2C225&sr=8-1&th=1&psc=1

18-25 temmuz amazon prime indirimleriymiş

Bu sene 11 Nisan’daydı o indirim :slight_smile:

1 Beğeni

Dolar bazlı yüzde 18 artmış olmalı, 4500TL olması gerikiyorken,3800 TL 3 ay önce daha iyi :+1::raising_hand_man:t2:

Suunto ambit peak 3 2700 civarı, 9 baro 7200. “Param olsa da ben alsam” Elim gitti ama sonra krediler bir bir suratıma çarptı, sakinleşerek mouse u yerine bıraktım.

3 Beğeni