Sıcak Fırsatlar

Magic speed 3’ü birçok yarışta ve hız antrenmanında kullandım. Maraton mesafesinde yastıklamasının yetersiz kaldığını düşünüyorum, sonlara doğru zorlamıştı. Ama yarı maraton ve altındaki mesafelerdeki yarışlarda ve hız antrenmanlarında ben oldukça memnun kalmıştım, siz de kalırsınız umarım.

2 Beğeni

Teşekkür ediyorum. Henüz 10k koşuyorum ve sadece konforla birlikte biraz hızımı arttırmayı hedefliyorum. Maraton için en az 1 yılım var daha bence. Kondisyonum arttıkça zaten yolu bırakıp araziye trail yarışlarına geçmeyi düşünüyorum. O zamana kadar bu ayakkabı yarışlarda beni idare eder gibi duruyor. Kullanınca burada tecrübemi de paylaşırım ben de. Çünkü gerçekten en önemli şey ayakkabı ve insanların ayakkabı seçimi konusunda görüşlere çok ihtiyacı oluyor.

2 Beğeni

Asics metaspeed sky plus kullanıyorum ama 5 pace ve altı Koşmuyorsanız bir işinize yaramayacaktır boşuna para vermeyin şimdilik hatta günlük antrenman koşullarında bacak ağrısı bile yapar karbon plakalar

3 Beğeni

Teşekkür ediyorum. Aslında biraz gelecek için hem intervallerde kullanmak için hem de yarıştan yarışa kullanmak için aldım hali hazırda çok memnun olduğum bir ayakkabım var zaten antrenmanlarda kullandığım. Zaten şu aşamada maraton mesafeleri koşamıyorum o yüzden umarım ayakkabı beni mahcup etmez :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

bugunden alip gelecege saklayacaksaniz, saklama kosullarini goz onunde bulundurun…o kopukler soguk/sicak havaya, uzerine basinc almaya falan pek dayanikli degiller…

2 Beğeni

8 Eylül 2024 tarihine kadar geçerlidir veya stoklarla sınırlıdır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

Pacer pro -10.500TL
İgnete 2 - 7.000TL
Polar unite -4.000TL
Grit x pro-16.800TL

M 460 bisiklet bilgisayarı -3.500TL

1 Beğeni

Asics Superblast çok yönlü bir koşu ayakkabısı.Tavdiye ederim.Menisküs yırtığı sonrası koşuya dönmemde çok faydası oldu.Superblast 2 çıktı ama Türkiye satışı yok

1 Beğeni

İnanın Superblastın bile ilk modelini yaklaşık 5 ay bekledim stoklarda. Hatta mail bile gönderdim stokların azlığı için. Sadece 44,5 numarası vardı bana yakın olan ben 45 giyiyorum.

Bu konuda çok doluyum, evet bazı ürünlerin satışı olmuyor. Asics markası koşu sporunda bizim ülkemizi çok ciddiye almıyor diğer markalarda olduğu gibi. Çünkü yeterli bir pazar yok bizim ülkemizde ve spor yapan insan sayısı ülke nüfusuna göre çok düşük. Dolayısıyla stoklar ve ürün çeşitleri çok sınırlı tutuluyor diye düşünüyorum. Yurtdışı stokları sanki sonsuz durumda fakat bizim ülkemizde her numaradan neredeyse 1 er tane getirecekler. Bizim ülkemizde satış yapan markaların yurtdışı ayakkabı ürün yelpazesine, renk çeşitlerine ve stoklarına bakarsanız, ülkemizde neden yok sorusuna “bizim ülke pazarını çok önemsemiyorlar” cevabını kendinize verebilirsiniz. Bu durum tabii ki markaların suçu değil. Kimin suçu olduğunu söylemek de benim vazifem değil fakat içler acısı durumda olduğumuzu söylemeliyim. Örneğin Almanya daki ortalama veya amatör bir sporcu evine yakın bir mağazadan rahatlıkla bizim kırk taklayla almaya çalıştığımız ayakkabıyı alabiliyor ve daha geniş ürün yelpazesi görebiliyor fakat bizim ülkemizde profesyonel sporcu bile o ayakkabıyı almak için belki yurtdışına gidip almak zorunda kalıyor veya oradan gelen birine getirtiyor. Eskiden yine insanlar parasıyla da olsa yurtdışından online alabiliyordu şimdi onun da önünü kestiler. Herşey için çok çaba harcıyoruz ve buna üzülüyorum.

Sonuç olarak ben istediğim ve beğendiğim Superblast ı bulamadığım için Asics magic speed 4 aldım o da yeni çıktığı için stoklarda vardı o yüzden.

5 Beğeni

Dostum asics ile hiç alakası yok bence
.asics kendi girmiyor türk pazarına batık bir pazar olduğu için.Marlin spor diye bir firma yapıyor asics türkiye operasyonlarını.Fakat o kadar ilgisiz ve alakasız bir firmaki attığın mail bile 3 hafta sonra cevaplanıyor.Ve evet hiç bir şekilde aradığını bulamıyorsun bu markada.Aynı şey new balance içinde geçerli

1 Beğeni

Türkiye tedarikçisi firmayı daha önce bu başlık altında belirttiğim için bir daha yazma gereği duymadım.

Fakat şeytanın avukatlığını yaparsam, bu firmaya neden böyle olduğu sorulsa talep zaten az ve kota olduğu için en azından en çok satılan modeller Asics tarafından belirleniyor biz de ona göre getiriyoruz diye bir cevap verip kendilerini savunacaklardır. Yani onlar da işi Asics e yıkacaklardır. Keşke bu forumu bir yetkilileri görse de bir açıklama yapsalar.

2 Beğeni

Umurlarında olduğunu sanmıyorum pek

4 Beğeni

Merhaba.

SPX birçok ürün için sepette %50 indirim kampanyası yapmış. Bir göz gezdirmekte fayda var.

Örneğin linkteki bonatti trail ceket L beden 2400TL ye düşüyor

7 Beğeni

Ben xl bir tane aldım sonra bi baktım ürünler tükenmiş. Zor yetiştim. İnşallah bedeni olur

3 Beğeni

Olmazsa ben alırım sizden :slight_smile:

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Kışlık montlar için çok uyguna geldi. Almayı düşünüyordum, vesile oldu. 6000 lira indirim çok iyi geldi :slight_smile:

2 Beğeni

Suunto saatlerde de var %50… peak 9 da

Son L bedeni kim aldı çıksın ortaya :smiley:

2 Beğeni

Peak fiyatı standart 18,300TL.
9.180TL 'ye düştüğünü geç farkettim.
Peak ile pro arasındaki farka bakmalı alacak olan varsa.

1 Beğeni

Tekrar merhaba.

Sanıyorum SPX indirim kategorisinden bir çok ürünü kaldırmış. Ama bu ayakkabıda yeni girdi. Patika ayakkabısı ihtiyacı olanlar inceleyebilir. Fiyattan %50 iniyor.

7 Beğeni

Aşağıdaki bel kemeri de %50 indirimde. 1 tane almıştım, kullanıp beğenince 2 farklı renk daha aldım.

2 Beğeni

Burada 2400 yazıyor. Sizin aldığınız 9000 liraydı da 4500e mi düştü?

6 Beğeni