Sıcak Fırsatlar

Scott Speed Carbon RC n11’den 2000TL’ye 250TL tık hızında kupon ile - 2466 TL

https://www.n11.com/urun/scott-speed-carbon-rc-erkek-kosu-ayakkabisi-beyaz-39562519?magaza=andoutdoor

https://www.n11.com/urun/scott-speed-carbon-rc-erkek-kosu-ayakkabisi-sari-39555500?magaza=andoutdoor&pid=623293002

Not: Aynı satıcıda kadın modelleri de mevcut. En fazla 2 link ekleniyormuş.

3 Beğeni

Nike Pegasus Trail 5 (Kadın) - 2750 TL

New Balance Fresh Foam X Hierro v7 Gore-Tex Erkek (44 - 44.5 - 45 - 45.5) - 2199 TL

3 Beğeni

Teşekkürler bilgi için. Fresh Foam X rahatlığını yol koşularında o kadar seviyorum ki trail koşmadığım halde hiç düşünmeden aldım günlük kullanım için.

1 Beğeni

Bu arada sitede genel bir ucuzluk var gibi. Fiyatları pek takip etmiyorum ama bir tanesi için, Nike Air Win Flo için kontrol ettim, başka sitelerde 3800+ görünüyor.

1 Beğeni

Az önce alışveriş yapmadan önce armada mağazasını aradım. Tur.mizuno doğru adresleri. Armada mağazalarını dışarıdan kontrol ettim numara doğru.

2 Beğeni

Boston 12 aldım ben de, peşin fiyatına iki taksit de varmış. Geçtiğimiz ay Freiburg’da bir koşu mağazasında denemiş ama almamıştım. Ordaki fiyatı 140 euroydu, buradan 110 euro civarına gelmiş oldu.

1 Beğeni

Merhaba hocam daha önce kullanmadığım bir marka. Kalıpları nasıl acaba ? Genelde asics kullanıyorum 43.5 giyiyorum ama adidas Nike ta vs 42.5 oluyor. Bunda hangi numara tercih etmeliyim. Birde kullandiysaniz sağlamlık olarak nasıl ?

1 Beğeni

Bugun sabah 24k kosu biter bitmez magazaya girip denedim. Sabah kosuda Ayagimda Novablast 3 vardi. Denedigimde hani ayakkabiyi giydiginizde cikip kosayim dersiniz ya, o hissi vermedi. Gordugum kadariyla yastiklamasi yuksek ama aradigim sanirim bu degil. Saucony endorphin 3 veya 4 e bakacagim.

2 Beğeni

Adidas Adizero SL Erkek Koşu Ayakkabısı HQ1348 Siyah - 2250 TL

https://www.hepsiburada.com/adidas-adizero-sl-erkek-kosu-ayakkabisi-hq1348-siyah-p-HBCV000049NMAB?magaza=Raketsporonline

2 Beğeni

Merhaba. İntersport un indirimlerinden bende %40 indirimde olan salomon adv skin 12 çantasını kaptım. Bugün elime ulaştı ancak içinden mataraları çıkmadı. Görselde mataralar olduğu ve etiket barkodunun altında “…with flasks” yazdığı için müşteri hizmetlerini aradım. Ürün açıklamasında mataralarla ilgili bir açıklama olmadığından matara yok dediler, itirazım üzerine inceleme talebi açtılar. Sonuç ne olacak bilmiyorum. Bu ürünü aynı siteden alan var mı acaba aramızda?

2 Beğeni

Arkadaşım aldı ve matarasız geldi .İade ettik

2 Beğeni

Adv skin 4 var solomonun sitesinde daha ucuz mesela matarasız. İntersport bazı ürünleri indirimliyken bile pahalı satıyor.

1 Beğeni

Salamonun kendi sitesinden aldım adv skin 4’ü. 2 x 500 ml’lik soft flask ile geldi.

1 Beğeni

Kaç tl aldınız acaba su model miydi ?

1 Beğeni

Kusura bakmayın yanlış yazmışım. Salamon’un sitesinden almamışım. Amazondan almışım.

2.999 TL yerine 3.800 TL’ye almışım bayada pahalıya almışım aslında.

2 Beğeni

Merhaba,

Bir süredir karbon plakalı ayakkabılar hakkında araştırıyorum. Yol koşusu yaptığım için de yarışlar için gerçekten çok faydalı deniliyor. Şu an ileri seviye değilim tabii ki ama herşey pahalandıkça bir an önce alsam fena olmaz diye düşünüyorum. Ama gerçekten iyi bir karbon plakalı ayakkabı almak çok pahalı. Versen verirsin ama o paraya iki tane hem yarışta hem günlük giyebileceğin ayakkabı alırsın gibi geliyor.

Şu an sketchers max cushion hyper craze diye bir ayakkabı kullanıyorum. Artık satılmıyor türkiyede zamanında internete özel olarak açmışlardı. Çok güzel ayakkabı ama bunu antrenmanlarda giyiyorum. Dolayısıyla yarışlarda kullanmak için ayrı bir ayakkabı almak istiyorum.

Aklımda asics magicspeed 4 var ama runrepeat te puanı çok kötü. Burada şüpheye düştüm. Bir de new balance supercomp elite baktım ama türkiye de satışı yok.

Asics metaspeed sky+ serisinde sadece beyaz renk kalmış çok kir tutar mı diye düşünüyorum.

Nıke vaporfly da flyknit olduğundan hiç güven vermiyor çok çabuk yıpranıyor diye duydum ve kalıbı acayip dar sketchers rahatlığına alıştığımdan dolayı çok rahatsız oldum denediğimde.

Acaba yol yarışlarında kullandığınız ve gerçekten memnun olduğunuz karbon plakalı ayakkabı öneriniz var mıdır ? Burada çok kıymetli tecrübeli insanlar oluğunu biliyorum. Sadece kafamdaki bu soruyu bir ayakkabı alarak kaldırmak istiyorum.

4 Beğeni

Karbon Plaka Ayakkabı Koşu Formunuz Hızlı Koşuya Göreyse Daha Doğrusu Nerdeyse Bir Prof Koşucu Formundaysanız size Bir Katkısı Olur Bence Boşuna Bu Kadar Para Vermeyin. Naçizane Tavsiyem Ağırlığı 250 gr geçmeyen Ayakkabıları Değerlendirin

5 Beğeni

Ben salamon phantasm 2 kullanıyorum. Karbon değil ama fiberglas dı yanlış hatırlamıyorsam plak kısmı. İlk başta, normal olarak, kaslarım alışana kadar biraz problem yaşadım ama rahatlığı ve stabilitesi çok iyi. Şu anda alıştım. Belirli bir pace ile rahatlıkla koşabiliyorum çok zorlanmadan. Ayakkabı ile İlk yarışımı ve uzun mesafe denememi ya antremanda ya da izmir yarı maratonunda deneyimleyeceğim bakalm. Bana katkı sağladığını söyleyebilirim. Tabi bu seviyenizle alakalıda bence. Belki faydalı olur diye yazmak istedim.

2 Beğeni

Katkınız için teşekkür ediyorum magic speed 4 aldım bakalım gelince deneyeceğim umarım bir problem yaşamam :slightly_smiling_face:

4 Beğeni