Salomon Türkiye

Arkadaşlar Salomon Türkiye sitesi gerçek bir site midir? Alış veriş yapan oldu mu acaba?

( https://www.salomon.com.tr Resmi Adrestir )

2 Beğeni

Merhaba, https://www.salomon.com.tr/ bu site doğru, anadolu yakasında metropol avm mağazasında sordum geçen gün 2-3 hafta olmuş web sitesi açılalı. Ürünleri buradan biz yolluyoruz dediler. Bende alışveriş yaptım siteden, bir süre için ekstra %20 indirim varmış web üzerinden yapılan ilk alışverişte sanırım. Sonunda markanın TR de resmi web sitesi olması çok iyi oldu markayı takip edenler için.

6 Beğeni

Bunun fiyatında bir hata olabilir mi acaba diye düşünmüştüm ilk gördüğümde,

2 Beğeni

Bazen ciddi indirim yapıyolar yurt dışında .burasıda öğle olacak demekki

1 Beğeni

riversword’un dediği gibi salomon.com.tr adresi Türkiye resmi sitesi. Birkaç hafta önce açıldı. Önceki sezonun modelleri gibi bazı modellerdeki ve ürünlerdeki indirimler doğru.

Bu arada benzer tasarımı kopyalayan, adresi farklı bir iki tane fake site var, burada reklamlarını yapmamak için adreslerini yazmıyorum. Onlara dikkat etmenizde fayda var. salomon.com.tr üzerinden alışveriş yaptığınız sürece sorun yaşamazsınız.

7 Beğeni

Merhaba,
Bugüne kadar ağırlıklı olarak SPX üzerinden satılan Salomon ürünleri artık kendi mağaza ve sitelerinden de satılacak. Yani marka kendi satış ağını kurmaya karar verdi. https://www.salomon.com.tr adresi de bunun online satış sitesi.

2 Beğeni

Sosyal medya üzerinden dönüş aldım ve tekrar denediğimde sorunun çözülmüş olduğunu gördüm. Teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Merhabalar,

Bu siteden alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Evet resmi site ancak belli ki internetten satış yapma konusunda çok ilgili / başarılı değiller.

• Önce sipariş veremedim - teknik sorun.

• Sonra sipariş verebildim - teknik sorun için iletişime geçtim ve çözüldü.

• Siparişim onaylandı ancak 4.günde sevk edilmeyince mesaj attım. (Sitede kargoya verme süresini 2 iş günü olarak belirtiyor)

• Siparişimdeki ürünlerden birini tedarik edemediklerini belirtip iptal ettiler. İstediğim beden benim siparişimden sonra stoklardan kalkmıştı ancak siparişi iptal etmelerine rağmen tekrar stoklara girmiş. Şu an başka biri satın alsa aynı süreçten geçecek. Bu arada %10 indirim tanımlanmış iptal sebebiyle.

• Alternatif bir ürün almak istiyorum şimdi de güvenemiyorum.

Kısacası yoruyor (Ben yorulmamak için internetten sipariş veriyorum). Mağazadan alım yaparsanız daha mutlu bir alışverişiniz olur.

Bilgileriniz için.

5 Beğeni

Bende de iade ettigim urunu kod olarak 2. Haftada tanimlayabildiler online alisveris konusunda biraz acemiler gibi

2 Beğeni

Ciddi indirimde alternatif bir ürün gördüm iptal olan ürün yerine. Siparişini verdim. Bakalım sonucu yazarım.

2 Beğeni

Sayfasında “Sipariş ettiğiniz ürünleri mağazamıza ücretsiz iade edebilirsiniz.” yazmakta.Olumluya giden bir durum olmuş.
(Not:Yaşadığımız yerde mağazası yoksa dediğiniz durum belki devam ediyordur)

Güncelleme:

Alternatif ürün siparişim kargolandı bugün zamanında.
İptal olan siparişimin ödeme iadesi de sorunsuz yapıldı.

Özetle biraz uzun oldu ama alışverişim tamamlandı.
Stok konusuna dikkat edip özellikle iletişim seçeneklerini geliştirirlerse alışveriş deneyimi oldukça iyileşecektir

2 Beğeni

Eren Merhaba,

Senin yaşadığın durumun bir benzerini de ben yaşadım. Sessizce 2 hafta bekledim. 3 ürünün 2’si geldi biri gelmedi. Arayıp sorgulayınca hemen iade ettiler.

Ayrıca marka atılan maillere de cevap vermiyor ancak mağazadan telefonla bağlatınca sonuca ulaşabildim. Niyet kötü değil, ama sistem ve süreçleri çok kötü.

3 Beğeni