Koşuya nasıl ve nereden başlayacağımı bilmiyorum?

Buradaki herkese merhaba.İstanbul’da yaşıyorum. Koşuya başlamak istiyorum. Ama bunu tek başıma değil de grup koşuları oluyormuş. Bu grup koşularına nasıl katılabilirim hiç bir bilgim yok. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa, bilgilendirse sevinirim?

1 Beğeni

Selamlar,

Forumun arama bolumunden ulasabileceginiz cok sayida konu var, sizin icin bir kacini asagiya birakiyorum

Bu arada kosuya baslamaniz icin illa ki kosu grubuna ihtiyaciniz yok, kim dediyse ya da nerede okuduysaniz pek dogru olmamis, ben ornegin kendi kendime basladim, halen de tek basina kosuyorum.

2 Beğeni

Benim koşu gruplarıyla başlamak istememin sebebi bunu bilen insanlarla ve bilinçli bir şekilde yapmak. Çünkü ben bugüne kadar spor olarak düzenli hiç koşmadım. Eğer kendimi geliştirebilirsem sonrasında kendimi denemek için yarışlara katılmak istiyorum. O yüzden koşu gruplarıyla başlamak istiyorum. Amaçlarımdan biri yarışlara katılıp kendimi de test etmek istiyorum.

2 Beğeni

Istanbuldan katilan cok sayida forum sakini bulunmakta, ilce/bolge belirtirseniz belki yakininizda olan ve bir forum sakini bulabilirsiniz. Iyi sporlar.

2 Beğeni

O zaman yeni bir konu olarak açayım bunu