Koşu Forum Antrenman Günlükleri

Aksam motivasyonu olsun, yarin sabah 25k trail pazar uzunu oncesi plana gore 14k 2-3 zone antrenmanina ancak isten sonra aksam zaman bulabildim.

7 Beğeni

Bu da sabah motivasyonu olsun, Orienteering trail kostuk bu sabah arkadasim Vladimir Ile ormanda, dun aksamki tempolu kosu sonrasi biraz zorladi, sonlarda tukendigimi hissettim.

6 Beğeni

4/72 Bugün ki antrenmanım 9.50 km idi. İnişli çıkışlı arazi de yaptım. Yer yer yürüdüm yer yer koştum. İnterval long karışımı bir şey oldu. Farkı zeminlerde farklı zorluklarla yapılan antrenmanların fazlaca katkısı olduğunu düşünüyorum. Devam.

5 Beğeni

5 Beğeni

Şunun şurasında ne kaldı ki :blush:

6 Beğeni

Kısa günün kârı

5 Beğeni

Devam.

7 Beğeni
  1. Günün şafağında bir tık iyileşme gördük. Erken beklemiyordum ama kabul. Atmak isteyipte atamadığımız her depar bize daha iyi pace olarak dönecek inanıyorum :slight_smile:
6 Beğeni

Cumartesi klasiği

1 Beğeni

8/72 kaldığımız yerden devam. :slight_smile:

4 Beğeni

Düşük nabiz devam.

4 Beğeni

Yuzyillar once Rus carlarinin ve din adamlarinin yuruyerek gittigi 120kmlik Moskova - Sergeev Posad yolunu yarisini kosarak gittim. Hedefim 50kmydi, o ara ormanlik arazide oldugu icin 59.26km kostum. Malum drone saldirilarindan sonra Moskovada GPS simdilik merkezde calismiyor o yuzden kosunun ilk 5-6kmsini kaydetmedi saat.

14 Beğeni

Bu kadar uzun koşu da su ihtiyacınızı nasıl gideriyorsunuz, başkası destek mi oluyor yada güzergahta çeşme dalan mı varr.

1 Beğeni

Güzergah boyunca su ve gıda bulunan noktalar oluyor. Ayrıca çoğu koşucu yeleklerinde 2 litreye kadar su bulundurup, yudum yudum sürekli alıyor.

2 Beğeni

Biz yarisa katilmadik, bu guzergah herkese acik, sehirde parklardan sehir disinda ise ormanlardan olusuyor. Genelde insanlar yuruyerek veya kosarak parca parca veya bir seferde geciyorlar. Biz uc arkadas deneme amacli kostuk, Ben yarisinda biraktim zira hedefim oydu, iki arkadasim devam ediyorlar sonuna kadar. Ben yanima sirt cantasi ve iki adet 600ml su almistim 27.km de benzincide durduk orada satin alip doldurdum, ayni sekilde 45.km de de durduk orada da ayni sekilde doldurdum. Protein barlar, sekerleme, tuzlu fistik, jel, tuz tableti vs cantamizda vardi. Yaris olmadigi icin sure hedefimiz yoktu, keyif icin kostuk.

5 Beğeni

Yavaş devam.

5 Beğeni

21 ekim 2022 @ismail.a benzer pace 6km 152bpm ile koşmuş, yukarıdaki girdilerde var.

Sabırla gelişimin elinde sonunda olduğuna güzel örnek oldu :clap::nazar_amulet:

2 Beğeni

Sabırla devam.

7 Beğeni

21 Haziran için Anadolu yakası yarımaratonu, 10 km rahat, 10-15 zorluyor, 15-21 bitmeyecek mi.

4 Beğeni

10 tanesi bitti bile.

5 Beğeni