Koşu Forum Antrenman Günlükleri

yarislarda balik kraker yiyen arkadaslarim bile var :wink:

Bilgilendirme için teşekkürler. İşin pratikliktense lezzet tarafında olduğum için sanırım snickers, helva, jelibon gibi aklıma gelen herşeyi deneyeceğim.
Yardımcı olması açısından her yerin marka fanboyları ve influencer kaynadığı bir ortamda şu yazı iyi olmuş :

4 Beğeni

CP e kebap söyleyenler olduktan sonra balık kraker nedir ki :slight_smile: Benim de var ufak tefek planlarım bu sene, göreceğiz :grin:

ac karnina kebap…enteresan olmus…senden bi raki balik bekliyorum o zaman en asagi :wink:

1 Beğeni

Madem maratonu atlattık, düşük nabızdan devam.

4 Beğeni

Kimseye kötü örnek olmak istemem fakat yarışın ortalarına doğru sıkılınca acaba yarışı izleyenlerden sigara istesem mi diye düşünmedim değil :slight_smile: gerçi bu beslenmeye girmiyor :slight_smile:

2 Beğeni

Git gel sahilden Moda İskelesi — Erenköy 15km yapıyormuş.

3 Beğeni

İlk trail koşum. Hatta bu kadar ilk defa koşuyorum. Şahsi kanaatim trail yol a göre çok çok zevkliydi.

9 Beğeni

Mustafa Gebze dün cidden eğlenceliydi ama yarış sırasında yarım saat daha yağmur yağsa eğlenir miydik bilemiyorum :slight_smile:
Tebrikler hoşgeldin trail dünyasına :space_invader:

3 Beğeni

Zaten yağmuru gördükten sonra acaba emin miyim diye çok sordum kendime. Ama işin doğası buymuş :joy: Artık kolay kolay yol Koşusu yapacağımı sanmıyorum. Hoş buldum. Teşekkürler :blush:

4 Beğeni

İlk defa 5:30 tempo. O kadar da zorlamadı :slight_smile:

4 Beğeni

Mesafe uzadı, minik çıkışlar eklendi ama nabiz yükselmedi.

3 Beğeni

Hava çok ısınmış.

2 Beğeni

Vira Bismillah. Uzun bir yolculuk beni bekliyor. Şimdilik easy koşma çabaları diyelim. Kaldı 71 antrenman :slight_smile:

6 Beğeni

Kısa bir süre de olsa ilk defa 5 pace altı bir şeyler gördüm.

7 Beğeni

Rahat Koşuya devam.

5 Beğeni

Kaldı 69 kısa gün :slight_smile:

5 Beğeni

Ortalama nabiz her seferinde biraz daha düşüyor :slight_smile:

4 Beğeni

Ortalama nabızla birlikte pace artıyor. O işte bir tık can sıkıyor. Ama daha erken nabız düşsün istikrarlı olursam pace de peşinden gelir diye düşünüyorum.

4 Beğeni

İyi günler bu günkü hasılat fena sayılmaz

9 Beğeni