Koşu Forum Antrenman Günlükleri

Haftanın ikinci kosusundan günaydın herkese :raising_hand_man:

2/2

9 Beğeni

Günaydın,
1/4

7 Beğeni

Bir 10 K’da benden.

9 Beğeni

Bugün niyetim dışarıda koşmaktı, rüzgardan dolayı stata gitmek zorunda kaldım.

İnsan bir süre sonra bıkıyor stadyumda koşmaktan…

10 Beğeni

Son 2 yıldır ilk defa piste gittim onda da GPS çekmedi ben de farkedince kapattım uygulamayı. 6 km çoğunlukla zone 1 koşusu ve arttırmalarla geçirdim bu günü.

10 Beğeni

Bana daha çok akşam enerji geliyor galiba, birden koşu pistine çıkıverdim. Yine aşağı koşu-yukarı yürüme şeklinde pistin belirlediği tuhaf bir interval türü oldu… :slight_smile: Alıştım buna…

8 Beğeni

Bu arada evet biraz yavaş koşuyor olabilirim, ama koştuğum sırada aktivitemi telefonumda takip eden Google Fit uygulamasının bunu “1 saatlik akşam yürüyüşü” olarak kayda geçmesi çok kalp kırıcı… Şikayet edeceğim.:grinning:

6 Beğeni

@adilB… 4dk30sn, 5dk, 5dk45 sn hatta 6 dk pace bile bence hızlı.Koş yürü şekli, Ankara’da yaşayıp terden muzdarip biri olarak terin soğuması dışında güzel ve sabır gerektiriyor.:+1:

4 Beğeni

Sağolasın teşekkür ederim. Nabız ölçer almayı erteleyince bugün kendimi dinleme denemeleri yaptım, 4:36 bitirdi beni, 5.5 cıvarında iyi hissettim. Galiba şu anki formumda en iyi tempo 5.5.
Aynı tempoları daha rahat koşmaya başladım, ben gidişattan umutluyum, ama gel gelelim Google Fit’e beğendiremiyoruz.:grinning:

6 Beğeni

Bende siftah yaptım bu akşam, anca fırsat bulabildim. 4 km ısınma- 4 km kayalık- kalanda sallana sallana soğuma spor salonuna kadar. Bacakları da leg curl de 55 kilo ile bi yokladım, rahat çalıştım. Stoktaki kas kondisyonum ile ara verip yeniden tanışınca ayrı bir sevinç yaşıyorum.
Demek ki doğru bir çalışma yapmaktayım diyorum kendime. Bir koşucan başarıyı sadece yarış ve rekorlarda aramamalı, kendini eğitmek, eğitebilmek en doyurucu başarı duygularından birisidir. Bu sene ilk hedef dağ Latmos Dağı :mountain::heart::running_man: Orayı da keşfetmek istiyorum artık. Fazla çalışamasam da mesafe uzun olmadığı için kendimi coşturabilirim keyifle. Sonra da geçen seneden kalan Uludağ ile bir ultra rüyam var. Onu gerçekleştirmek için kendimi çok iyi eğitmem gerekli; dağlar şakaya gelmez. :mountain::hugs::heart::deer:

9 Beğeni

Bu yaz eryaman golette bi kosu yapma sansi oldu. İstanbul kosulari sonrasi hayatimin sokunu yasadim. Terlemedim bile, İstanbul da genelde ayni kosular sonrasi kuru yerimiz kalmaz :slight_smile: Sabah koşuları icin iklim baya guzel, İstanbul da en serin yaz sabahi bile kabus…

6 Beğeni

Arkadaşlar dağları, ormanları koşa koşa seven ve sevecek olanlara kredi kartı limitleri dahilinde iyi bir haber var. :rofl: Benim ayakkabılar daha eskimedi ama bir çift daha alıp kenarda sakliycam kredi karti ekstresi kesilene kadar indirim sürerse tabi :rofl::running_man::+1:

4 Beğeni

Bu güzel havayı boş geçmeyeyim dedim :wink:

3/3

9 Beğeni

9 Beğeni

Günaydın,
2/4

7 Beğeni

Az da olsa boş geçmeyelim dedim

7 Beğeni

4/4

yarin artik duruma gore dogaclama bisey ya cikar, ya pas gecerim.

8 Beğeni

Yeni yılın ilk haftası…
İnsan kaybedince değerini anlarmış, koşular h.arasına yığılınca Hanya’yı Konya’yı gördük :smile:
Koşu bandı mı almalı nedir?.. :upside_down_face:

10 Beğeni

Bugün de koştuk çok şükür. Yalova’dan herkese selamlar :blush:

13 Beğeni

Tam koşuda “iyi gidiyor, ısındım sayılır, şu turu biraz daha iyi koşayım” deyip iyi bir tempoyla gayet motive olarak 50 metre koştuktan sonra ısrarla telefon çalar, tekrar çalar, tekrar çalar…yavaşlarsın, telefon derinlerdedir, üst eşofmanı açıp tişörtü kaldırıp, şortun ön cebinden zar zor çıkartırken telefon kapanır… önemli ya da acil olabilecek, aileden biridir gerçekten, artık durmuşsundur… ararsın, ama telefonu meşgul çıkar… sonra bir daha… keyfin kaçmıştır… Sonra telefon açılır ve arayan kişi (oğlum (14 yaş)) “baba, evde tost ekmeği var mıydı? Sana da yapayım mı?” gibisinden bir şey der :slight_smile: Olay başka aksiliklerle devam edince ancak yarım antrenman yapabildim…
image

10 Beğeni