Koşu Forum Antrenman Günlükleri

Depoyu fulleyip yarın sabah ormana dalıcam. Uzun zaman oldu Geyikcanlarla takılmayalı. Hacıosman Metro İstasyonundan başlayıp Fatih Ormanı’ ndan geçerek Kemerburgaz yolu, Neşet Suyu Parkurundan gerekirse su alıp parkurun kuzey taraflarında biraz gezicem. Şimdiye kadar iki sefer Geyiklerle karşı karşıya geldim o bölgede. Kimseyi bulamazsam takılacak :joy: Ayvad Bendi ve kuzey yönüne doğru gidicem her zaman ki gibi. Duruma göre ya Karadeniz sahiline doğru gidicem ya da Bahçeköye geri dönücem. Akşam geç kalmamak lazım :smiley::running_man::deer:

8 Beğeni

Maşallah hocam, kolay gelsin

3/3 :raising_hand_man:

7 Beğeni

Sabah koşumuzu yaptık. Plana göre devam :+1:

6 Beğeni

Günaydın, derinderin derin nefes alın şifa olur :smiley::deer::running_man::green_heart::pray:

8 Beğeni

Güzel plan. Ayakkabı seçiminiz nedir acaba?

3 Beğeni

Özçekim fotoğraf aldatıyor.Uzaktan çekilen bir fotoğrafta kendime bakıp “aa gayet kiloluymuşum” dedim.%31 yağ ve 104kg ile gayet fit zayıf hissetsem de (çok barışığım) belli bir koşu yoğunluğu sonrası sakatlanmak doğal oluyor.
59dk 10km koşu, Ankara’da hava güzel.
Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/dZrKsCkF4bb
Koşmak güzel👍

11 Beğeni

Ayakkabılar bu yılın başında adidas sitesinden aldığım, o zaman bi indirimde yakaladım 900 e almıştım şimdi 1350, terrex two ultra parley. Birkac kullanimda ayağimı acıttı ama artık çok iyi anlasıyoruz. Boost özelliği benim vazgeçilmezim, bedenim bu malzemeye 8 yıldır aşina olduğu için asfaltta da ultraboostlarla çok rahatım. Alt dış taban continental lastik, arazide de asfaltta da bu lastik kaplama ile rahatım. Maddi imkanim olsa birkaç tane alip atarim kenara, ölene kadar gider :rofl::running_man:

3 Beğeni

Araziye uyum sağlamak lazım :smiley::green_heart:

3 Beğeni

![IMG20201209160509|281x500]
(upload://fSnyjlmOlNazvnLduxJkcs3cCZX.jpeg)

Ayvad Bendini pas geçtim yoksa geç kalacaktım, saat 10 da başladım ancak. Hava çok güzeldi. Tahtalı Dağından bu yana özlemiştik mekanı :joy: Geyiklere rastlayamadım, insan hareketi çoktu orman içinde. Meşe ve gürgen yaprakları zeminde çok güzel görüntüler oluştursalar da çok fena tuzaklara neden oluyorlar. Zemini görmeden hissederek gidebiliyorsun :joy: Bir sulak yerde bir karış battım çamura da kaliteli toprakmış :joy: Bu yasaklı zamanda bu minnak ultra çok iyi geldi. Doya doya nefes almanın keyfi gibisi yok gerçekten, iyiki bu ormanımız var çok şükür. :running_man::green_heart::deer:

Bu garmin instinct in yükseklik problemi var herhalde bu kadar yükselme olmaması lazım, temiz hava dokundu mu ne :joy:

8 Beğeni

Devam 3/4
Yarın dinlenme. Cuma yavaş/uzun.

6 Beğeni

Hiç bilmediğim/duymadığım bir model. Öğrenmiş oldum. Açıkçası Adidas Terrex’ler benim için tam muamma. Görünüşlerini, isimlerini çok karıştırıyorum. Üstüne Adidas’ın hiking/trail koşu vs tüm outdoor modellerini Terrex ismi altında üretmesi kafamı daha da karıştırıyor. Güle güle kullanın. Rahat, güvenilir ayakkabıyı bulmak zor.

2 Beğeni

Evet haklısın konu karışık biraz bu konuda. Bizim terrexler ayrı her zaman. Diğerleri trekking icin. Koşu için olanları farklı özellikleri var. Goretex olanlardan bir çift var bende cok onceleri almistim ama çok sıkı bir ayakkabı bende kışlık günlük ayakkabı yaptım onu. Parley modeli tam bir savaşçı ayakkabısı :joy: Benim için özel yapılmış sanki. Dış kumaşı esnek ve güzel bisey primeknit mi nedir onun gibi. Yağışlı veya uzun zamanlı aksiyon yapacağım zaman ayakkabıyı koruyucu ve su gecirmezlik etkili sprey ile hazırlıyirum. Hiç sulu koşmadım ama birde yagmurlu hava yakalarsam ne gibi tepki verecek merak ediyorum. Ama bu arazide benim adrenalin dolu yerlerden geçerken canımı emanet ettiğim bir dost gerçekten. Ben insan girmeyen yerleri keşfetmeye bayılırim, ayakkabıma güvenim tam, ben onu sevdim o da beni :joy: Bir mağaza da inceleyebilir ve giyebilirsen sana mutlaka bir fikir verecektir; olumlu ya da olumsuz.

https://www.adidas.com.tr/tr/terrex-two-ultra-parley-arazi-kosu-ayakkabisi/EF2133.html

3 Beğeni

İyi geceler dilerim. 10 K yürüdüm. Sayılmaz biliyorum ama şimdilik elimden gelenin en iyisi bu. :pray::muscle:
Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/9ZORr7Uf5bb

7 Beğeni

Biz saydık bence sende say.

6 Beğeni

4/4

8 Beğeni

Haftanın uzununa hazırlık

7 Beğeni

Günaydın,
2/4

8 Beğeni

@Serdar 15 km borcumun ilk ödemesini bugün yaptım. Geriye 10 km kaldı.

8 Beğeni

Başlamak yolun yarısı gerisi gelir. Sağlıkla kos bekliyoruz devamını.

4 Beğeni

Hedef tamam 5/5 :+1:

6 Beğeni