Koşu Forum Ankara Koşuları

@Serdar @isos81

Hedefleriniz ve yüklenmek istediğiniz misyon çok güzel. Bilhassa yeni başlayanlar malum sudan çıkmış balık misali.

Birgün birşeyler anlatabilecek kadar koşu hakkında bilgi sahibi olursam ben de misyonunuzda yer almaktan keyif alırım.

Şimdiden bu güzel girişim için hepinizi tebrik eder başarılar dilerim.

3 Beğeni

Tarihi ne zaman ve kaç grup oluşturmayı planlıyorsunuz (mesafe/kapasite) ? Yer Eymir galiba

Son kayıt tarihi geçmiş, yine de bu pazar Eymir’de antrenman yapacaklar 1000 katılımcılı bir süprizle karşılaşacak:

TAF sayfasından alıntı:

Türkiye Acil Tıp Derneği ve Acil Tıp Asistan Birliği COVİD 19 nedeniyle hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımız anısına bu yıl ilk kez 14 Mart Tıp Bayramı Koşusu düzenleyecektir.
Geçirdiğimiz yorucu ve zorlu iki senenin ardından aramızdan ayrılan değerli sağlık çalışanlarını anmak, anılarımıza bir yenisini eklemek ve acil tıp adına sağlıklı bir adım atmak adına 13 Mart 2022 Pazar günü saat 10:00’da Ankara Eymir Gölü koşu parkuruna hepinizi bekliyoruz.
Adımlarınız yüzlerce adıma karışsın, anılarınıza yeni bir hikaye eklensin.
Tıp Bayramının enerjisi hepimize geçsin.

Detaylar ve kayıt için:
www.14marttipbayramikosusu.com

https://mesalekosusu.com

Yarı Maraton ve 10K olmak üzere iki kategoride düzenlenecek olan koşu 05 Haziran 2022 tarihinde saat 08:30’da Mogan Gölü/ANKARA’da yapılacaktır.
“Öğrencilerimizin burs fonuna katkıda bulunmak için ilk kez düzenlenecek koşuya tüm sporseverleri davet ediyoruz.”
Kayıtlar başlamış olup, katılım Covid önlemleri nedeniyle 1000 kişiyle sınırlı.Kayıt ücreti
İlk 250 kişi 150TL
Sonraki 250 kişi 175TL
Son 500 kişi 200TL

3 Beğeni

Dağyenice ile tarihleri çakışmasa kesinlikle katılmak isterdim. Koşarak destek olmak çok güzel bir imkan.

1 Beğeni

Merhaba… ticaret mi yapıyorsunuz??? Neden paralı… İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullar belli. Master bir sporcunun yaşam kalitesi, ekonomik seviyesi, geliri orta düzeyinde altında. En basit bir koşuya katılmak en az 1.000.-TL
Sanırım tüm organizasyonlar bu işi ticari bir iş gibi görerek gelir elde etmeye çalışıyor… Spor ve spora teşvik adına çok üzücü bir durum.

1 Beğeni

Verilen linki tıklayıp okuyalım. Dernek diyor, yardım diyor. Ticaret demiyor.

“TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ.
ANKARA MEŞALE KOŞUSU
Çocuklarımızın geleceği için koşuyoruz.
Öğrencilerimizin burs fonuna katkıda bulunmak için ilk kez düzenlenecek koşuya tüm sporseverleri davet ediyoruz.” diyor.

Bu derneğe güveniyor ve bu fona katkıda bulunmak, sevap işlemek/iyi karma kazanmak artık neye inanıyorsanız ona destek olmak için istiyorsanız katılırsınız.

Benim Ankara ile de TED ile de alakam yok ama yani cevap yazmadan da duramadım.

Ankara Meşale Koşusu

Çocuklarımızın Geleceğini Değiştirmek İçin İyilik Dolu Adımlar Atıyoruz!

TED Meşale Koşusu; 1928 yılında yakılan eğitim meşalesinin yıllar boyunca nitelikli ellerde taşınmasını ve bundan sonraki nesillere de ışık tutması için simgesel bir anlam taşıyacaktır.

Burslu çocuklarımızın iyi eğitimle buluşmasına ve spor yapmalarına olanak tanıyan TED markasına destek olmak ve gelecek nesillerin yetişmesine katkı sağlamak için haydi gelin, bir meşale de siz yakın!

Amacımız geleneksel hale getirmek istediğimiz Ankara Meşale Koşusunu, Başkentimiz ile özdeşleştirerek geleceğin sporcularına bugünden destek olmaktır.

“Ankara Meşale Koşusundan elde edilecek tüm gelir, “Türk Eğitim Derneği’nin Sporcu Bursuna” aktarılacaktır.”

3 Beğeni

Bilgilendirme için teşekkür ederim…

2 Beğeni

Merhabalar,

Ben 19 Haziran’daki Ankara Y. M. kayit oldum. Acaba Eymir golune toplu tasima ile gidip gelmek kolay mi? Yoksa taksi mi yapmak gerek? Ulus’tan 190 nolu otobus geciyor gorunuyor ama etkinlik alanina 2-3k yurumek istemiyorum. Bir de saatler de biraz sikintili gorunuyor.

Bu konu ile ilgili organizasyona mail attim ama ne yazik ki henuz bir donus alamadim. Bir de burayi deneyim dedim.

Eymir golun etrafinda kosmak beni biraz buyuledi… cok fazla arastirma yapmadam kayit oldum…

Simdiden herkese tesekkur ederim.

2 Beğeni

Hocam son zamanlarda yol calismalarindan dolayi zorlasti ulasim en kolayi organizasyona katilmayi dusunen baska kosucularla ortak araba ile gitmeniz diyebilirim :slight_smile: tabi bunu eymire hic toplu tasima ile gitmemis biri olarak yaziyorum

2 Beğeni