Favori koşu kitapları ve bloglarınız hangileridir?

Kemal Kukul un kitabını buradan iletişim kurup aldım.
https://www.instagram.com/kemalkukul/

2 Beğeni

@kunduz Volkan, keyifli okumalar dilerim :pray::open_book::star_struck:! Mağazadan alan ilk kişi sizsiniz sanırım :grin:. Çoğu online kitapçılarda kitabım satılıyor, zamanla raflarda yerini bulacak :pray::writing_hand::smiling_face_with_three_hearts:. İyi pazarlar, sevgiler :maple_leaf:.

Kitapı, kitapçıdan raftan almayı seviyorum. Hatta görevli arkadaşa sormadan raflardan kendim arayıp bulmak gibi bir takıntım da var. :speak_no_evil:

Penguen’de sizin kitabınızdan çok sayıda var bu arada yeni çıkanlar rafında. Almak isteyen arkadaşların bilgisine… :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

@kunduz bilgi için çok teşekkürler! :slight_smile:

1 Beğeni

Evet arkadaşlar benim en etkilendiğim kitap Bakiye Duran’ın Cesaret yalnızdır olmak oldu. Sizlerin önerebileceği, mutlaka al oku dediği kitaplar nelerdir.

Şu aşağıdaki koşu kitabı değil ama esneme de koşunun bazen parçası.Evde yatan bir kitap, “esnetme hareketleri anatomisi” Craig Ramsay. Yıllar önce ufaklık jimnastiği bıraktığında evde esneme hareketlerine devam etse diye alıp tozlanmaya bıraktık.

Hedef bölge, bunları yapın, bunlardan kaçının, eğitmenden ipuçları ve hareketin anlatımı.
Birkaç örnek sayfa:

10 Beğeni

Sepete Ekledim. Öneri için teşekkürler abi

1 Beğeni

Koşmasaydım Yazamazdım

Yazar: Haruki Murakami

Elimde 1 adet hiç okunmamış kitap mevcut.
Okunmuş diğer koşu kitaplarınızla takas yapmak isterim. Özellikle temininde sıkıntı yaşanan Ultra Kitap ile takasta üzerine ücret ödeyebilirim.

3 Beğeni

Motivasyon
iyi gelecektir :slight_smile:

6 Beğeni

ChatGPT ile kitaplığımda gördüğüm ilk koşu kitabı hakkında sohbet edeyim dedim. Gayet başarılı.
Kipchoge’nin dilinden verdiği cevaplar da gayet iyi.

Böyle bir öğrenme yöntemi varken bilgi amaçlı olarak kitap okuma motivasyonu da azalacaktır sanıyorum.

6 Beğeni

slm. Bu kitabın türkçe çevirisi var mı?

Slm. Elimde John L. Parker. J.R’ nin Koşucu isimli kitabı var. Takas yapabiliriz.

PTTde kitapta indirimli kargo seçeneği vardı hala devam ediyorsa değerlendirelim elimizdeki kitapları.

Ok. İyi olur şuanki elimizdekileri takas yapalım.

Aykut Çelikbaş’ın Ultra Kitap’ına ulaşabilmek artık pek mümkün değil biliyorsunuz ki. Elinde olan, takas etmek isteyen veya ödünç vermek isteyen olursa çok müteşekkir olacağım. Ankara’da yaşıyorum, farklı şehirlerden uygun fiyatlı kargo seçeneklerini de değerlendirebiliriz.

Aynı şekilde gerek Aykut hocaya gerekse yayın evine mail attım ulaşamadım.
Elinde olan lütfen paylaşıma açsın :slight_smile:

NadirKitap’ta var gorunuyor.

Milli kütüphanede var. Nadirkitap’takiler 800-1000TL civarı, 50TL olan satılmış.
@aykutc’a buradan ulaşmak da mümkün, okuyordur.

(
e-Kitap olarak satın alabilirsek bazı yönlerden kolaylıklar olur. https://www.kobo.com/tr/en/p/writinglife
-Ultra Kitap’ın e-kitap hali yok, yukarıdaki bağlantı e-kitap yazmak isteyenlere örnek.
)

1 Beğeni

Nadirkitap’takiler malesef ulaşılabilir olmanın dışında kalıyor.
Aykut Bey’e arkadaşım sosyal medyadan ulaşmayı denedi ama yanıt alamadık. Elinde kitap var mıdır onu da bilmiyoruz tabii.
Son çare Milli Kütüphane’yi denemek olacak galiba ama e-kitap harika olurdu.

1 Beğeni

Ben geçen sene instagram’dan ulaşıp sormuştum Aykut Çelikbaş’a. Baskı maliyetleri çok arttığı için yeni baskısının olamayacağını ama bir çözüm yolu bulmayı umduğunu söylemişti. E-kitap olabilir diye düşünüyorum.

3 Beğeni