Favori koşu kitapları ve bloglarınız hangileridir?

Merhaba arkadaşlar, geçen hafta kitabım yayınlandı. Birçok online kitapçılarda satışta.

İlgilenenler için buraya D&R linkini bırakıyorum: https://www.dr.com.tr/kitap/lenanin-kucuk-yolculugu/elena-polyakova/edebiyat/roman/dunya-roman/urunno=0001937100001

Kitabımın arka yazısı:

“İstediğim hayatın bir parçasıyım: Yapabileceklerime inandığım ve ne kadar zor olsa da hayalime doğru ilerlediğim hayatın… Sene 2019.
38 yaşındayım, mutluluğun resmi bu benim için ve ben o resmin içindeyim.”

Bu kitaba eli uzanmış herkesin hayali olmalı: Kendince ‘mutluluk’ adını verdiği resmin içinde yer almak. Bir yerden başlayarak, yeniden başlayarak, hatta tekrar tekrar deneyerek de olsa başarmak!

Lena, kendi yolculuğuna çıkarken on dokuz yaşına kadar tadını dahi bilmediği o taze demlenmiş kahveyi bir gün, 2.979 metre irtifada içeceğini bilmiyordu. Ya da hayattaki ilk yenilgisinin en büyük zaferlerine vesile olacağını…

Bu, aynada kendini gururla izleyen, topuklu ayakkabılarının arkasında bıraktığı ses ile başarısını kutlayan Lena’nın hikâyesi… Bu, rengârenk ojeleri ve örgülü saçlarıyla Alp Dağları’nda ultra maraton koşan Lena’nın hikâyesi… Bu, içindeki özgüvene, cesarete ve sabra ulaşmayı hedefleyen herkes için bir umut hikâyesi.

Çünkü, hayat tesadüf olmayan tesadüflerle doludur.

Keyifli okumalar dilerim! Sevgilerimle…

24 Beğeni

Elinize sağlık hocam

1 Beğeni

@yekta2242 çok teşekkürler! :slight_smile:

Stokta kalmamış.Başka bir yerden almayı deneyeceğim.

1 Beğeni

Tebrikler Elena, Kapadokyayı bekliyorum. İmzalı kitabını alacağım orada. Umarım orada bir stand açarsın ve yanında yeterli kitap olur.

3 Beğeni

@mmustafa çok teşekkürler :heart_eyes:! Elbette, Kapadokya’da olacağım :pray:. Görüşmek üzere.

1 Beğeni

@muzer merhaba :smiley:! D&R satışlarıyla ilgili şimdi yayınevimle görüşme yapıyorum stokların yeniden açılması için. Dilerseniz buradan sipariş edebilirsin :open_book::

Keyifli okumalar dilerim. :pray:

1 Beğeni

Sipariş verdim, gelmesini bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Kitabınız yok satıyor, tebrikler.Bu iki adreste de kalmamış maalesef😔

1 Beğeni

@leyla52 keyifli okumalar dilerim :pray::revolving_hearts::open_book:! :smiling_face_with_three_hearts:

@muzer sağolun :pray:. Kitaplar gönderildi, sanırım stoklar yarından itibaren tekrar açılacak. Şimdi baktım burada var :heart_eyes:!

1 Beğeni

Teşekkürler, sonunda sipariş verdim.

1 Beğeni

@muzer şimdiden keyifli okumalar :pray::smiling_face_with_three_hearts::open_book:!

1 Beğeni

Lycian Ultra öncesinde kendisi 100K katılımcısı olduğu halde imzalı kitabına ulaşma şansı bulabildiğimiz için teşekkürler @Yelena hanım :slight_smile:

6 Beğeni

@riversword ben teşekkür ederim :star_struck:! Keyifli okumalar :pray::open_book::heart_eyes:!

Kapak tasarimi da cok hos olmus…tebrikler ve basarilar !

1 Beğeni

@svnfly çok teşekkür ederim! :pray::innocent::maple_leaf:

Taner Damcı hocanın Koşuyorum Öyleyse Varım
Christopher Mcdougall’ın Koşmak İçin kitaplarından sonra yine sizlerin tavsiyelerinden

Cesaret Yalnızdır

Bir Ultra Maratoncunun Hikayesi

Bakiye Duran

Sayın Bakiye Hocanın kaleme aldığı kitap açıkçası bir koşu/maraton koşu kitabı olmaktan ziyade bir hayata karşı duruş kitabı olmuş. Pek çok okuyucu özellikle ilk kısımda yer verdiği atalarının geçmişinden 1970lere uzanan geçmiş hikayesini sıkıcı bulmuş ben aksine büyük keyif aldım. Zorlu şartlarda (imkansızlık, darbeler, mahalle baskısı, hepsi yetmezmiş gibi birde cinsiyetçi faşiştler) yılmadan dimdik durabilen bir kadın tanımış oldum.

Kıssadan hisseme düşen de, “önemli olan hangi ayakkabı, hangi zemin, hangi pace, hangi mesafe değil önemli olan yılmadan koşmaya devam edebilmek” oldu.

Çok değerli @Yelena kitabınızı takibe aldım. En kısa sürede edinmek isterim.

3 Beğeni

@gcam sağolun :innocent:, şimdiden keyifli okumalar dilerim! :pray:

Sevgili Elena’nın kitabını Bağdat Caddesi Penguen Kitapevi’nden aldım. Zaten mağaza satışı olarak bir tek burada bulabildim.

Kemal Kukul Ağabey’in “Ultra Yorgunluk Sevmez” kitabının, internet dahil satışına rastlamadım. Bu kitabı nereden alacağımı bilen var mı? :thinking:

2 Beğeni