Yaza hazırlık Sarıyer ve Bursa

Herkese merhabalar,

Siteye üyeliğim yaklaşık 15 saniye önce onaylandı bir profil fotoğrafı yapıştırıp hemen konulara girişmeye karar verdim. Çok güzel yarışlar yaklaşıyor artvin, erciyes, uludağ ne güzel yaklaşıyordu politika onu bile vurdu :(, tuz gölü ve tabi ki gönlümün bir tanesi aladağlar. Bu motivasyonlar dururken beraber koşacak birilerini arıyorum. Ben okulda olduğum vakitler Koç Üniversitesi civarlarında mağara adamı gibi full time tek koşuyorum 20-30 kmlik güzel coğunluk patika ve Karadeniz manzaralı yollar var buralara yakın varsa beraber koşmak çok çok isterim. Ama asıl yol arkadaşı arayışım cuma-cmt-pazar günleri güzel memleketim Bursa’da Uludağ için. (Yazmak gerekir mi bilmiyorum ama yaşım 20)
Herkese sevgiler.

2 Beğeni

Selim merhaba, ne şanslısın ki bu yaşta böylesine güzel bir paylaşım platformunu keşfetmişsin. Elena ile Columbia Montrail Koşu Grubu’ nu ( https://www.instagram.com/columbiamontrailkosugrubu/ ) her ay iki haftada bir koşturuyoruz. Amacım reklam yapmak değil. Birbirinden değerli koşucu dostlarımızın deneyimlerini de paylaştığı koşularımıza bekliyoruz. İlgili adresten duyurular takip edilebilir. Keyifli ve sağlıklı sporlar dilerim.

4 Beğeni

Harika! Fakat maalesef instagram ve turevleri bende yok, bir sonraki kosu ne zaman,nerede ve uzunluk mesaj atabilirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler, sevgiler.

Merhaba, program netleşince haber ederim.

@ALPER bey merhaba, İstanbul dışında yaşadığım için koşularınıza gelme şansım yok ama ben de yukarıdaki arkadaşın dediği gibi sosyal medya kullanmayan biriyim. Bazı markaların bu tarz koşulara destek olmasını çok olumlu buluyorum ama genellikle gördüğüm bunları facebook, instagram üzerinden duyurmaları. Bu durumda da birçok sosyal medya kullanmayan koşucu bihaber durumda kalabiliyor.
Koşu Forum’dan genel bir duyuru yapmanız hem güzel olur hem de belki diğer markalara örnek olur.
Saygılar, iyi koşular.

2 Beğeni