WUP Sport - Sporcu Besinleri / Efsane Kasım Fırsatları

Merhabalar Koşuforum kullanıcıları,

Efsane Kasım fırsatları kapsamında Trendyol mağazamızda yayına aldığımız, tüm ürünlerimizde geçerli 3 AL 2 ÖDE kampanyamızı sizlere haber vermek isteriz.

Sağlıkla ve sporla kalın​:zap:

5 Beğeni

Merhabalar. Kendi sitenizdeki fiyatlar ile trendyol daki fiyatlar arasında az sayılmayacak farklar var. Keşke bu 3 al 2 öde kampanyanız, internet sitenizde de yürürlükte olsa. Stok için çok güzel bir fırsat olurdu.

3 Beğeni

Merhabalar,

Geri bildiriminiz ve ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün fiyatlarında platformlar arası fiyat farkı, komisyon oranlarından ve lojistik hizmetlerden kaynaklanmaktadır. Bu ay içerisinde web sitemiz üzerinden de bir kampanya yapmayı planlıyoruz. Bu kampanya X al Y öde kurgusundan ziyade min. tutar üzerinden yüzde indirim şeklinde planlanmaktadır. Konuyla ilgili detaylar netleşince buradan tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

7 Beğeni

Valla ben 2024 stoğunu yaptım, WUP la ilgili en güzel şey stok konusunu abartmadıkları için son kullanma tarihi yani SKT konusunda sorun yaşatmamaları. Pancarlı jelde olaydı iyiydi tabi :slight_smile:

3 Beğeni

Naçizane bir öneride bulunmak istiyorum. Ürünlerinizi ilk maratonuma hazırlanırken ve maraton sırasında kullandım. Çok terleyen birisi olarak Carb3+ uzun antrenman koşularımda tükettiğim bir üründü, nabzımı yönetmekte çok yardımcı oldu, çok sıcaklarda bile 20-30K arası koşularda hiç kramp yaşamadım ancak Carb3+ için yolda su alıp hazırlanması gerekiyor. Antrenmanda sorun değil ama yarışta insanın uzun uzun durası gelmiyor doğrusu, verilen sular da 250 ml, diğer efervesanlarda da aynı hazırlama sıkıntısı söz konusu. Maratona başlarken 500 ml Carb3+ ile başladım ancak sonrası için yanıma sadece jellerinizden almıştım. Aralarda muz ağzıma atsam da hava sıcak olduğu için birçok insan gibi son km’lerde kramp ile mücadele etmek zorunda kaldım. Tuz tabletlerinizden almadım çünkü içlerindeki tuz miktarına göre satte 4-5 tablet almam gerektiğini hesaplamıştım, onu da koşarken yönetmesi zor. Gördüğüm kadarıyla diğer marka jellerde elektrolitli jel seçeneği de var, sizde de olursa çok iyi olur diye düşünüyorum. Jellere Carb3+ yarısı kadar elektrolit ilave edilse tadından yenmez! :smiley:

9 Beğeni

Merhabalar,

Olumlu yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Orman meyveli jelimiz ile ilgili çalışmalarımız sürüyor, 2 hafta içerisinde tekrar satışa sunmayı planlıyoruz.

1 Beğeni

Merhabalar,

Görüş ve talebiniz için çok teşekkür ederiz. Yakın zamanda satışa sunmayı planladığımız portakal aromalı Boost ISO enerji jelimiz, belirttiğiniz üzere izotonik yapıda yani elektrolit ve tuz destekli olacaktır. Jel formundaki ürünlerde tuz ve elektrolit miktarı, jelin akışkanlığını ve yoğunluğunu yani kolay içilebilirliğini olumsuz etkileyebildiğinden ne yazık ki çok yüksek değerlere çıkarılamıyor. Belirttiğiniz üzere içerisindeki tuz ve elektrolit miktarı, Carb3+ ürünümüzün hemen hemen yarısı kadar miktarda olacaktır. Ürünümüzle ilgili çalışmalar son aşamaya gelmiş bulunmakta, detaylar netleşince forum üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

7 Beğeni

Kapadokyada deneme şansı bulmuştum,
Yeni ürünün ambalajıda güzel olmuş,
Tadı içeriği nedeniyle biraz daha kimyasal anlamda sert sanırım.

1 Beğeni

Merhabalar,

Yeni ambalajımızı beğenmenize çok sevindik. Ürünümüzün tadı portakal aromasından kaynaklı bir miktar asidik veya farklı gelmiş olabilir.

1 Beğeni

Harika, aklın yolu bir, elinize sağlık o zaman! Başarılar…

1 Beğeni

Kendi sitenizde ve trendyol mağazanızda ürün tükenirken, başka bir siteden istediğim ürünü aynı fiyata alabiliyorum. Ama niye. :slight_smile: Sürekli bir stok eksikliği durumu var 2 yıldır. Yani bir pazarlama strajesi ise çok can sıkıcı.

2 Beğeni

Merhabalar,

Öncelikle yorumunuz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, mutlaka dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz. Stok konusunda SKT açısından sizlerin uzun vadede sorun yaşamaması için çok yüksek miktarlı üretimler yapmamaya çalışıyoruz. Bu sebeple dönemsel yoğunluklar neticesinde bazı ürünlerimizin stoklarında bahsettiğiniz şekilde tükenmeler yaşanabiliyor. Bu noktada yaşanan durumun farkındayız, bu süreci iyileştirmek adına da çalışmalarımız devam ediyor.

Şu an stokta bulunmayan Hydractive ve Carb3+ ürünlerimiz bu hafta tekrar satışa sunulmuş olacak. Orman meyveli jelimizin kutu içi miktarı ve saşe içeriği(gramaj) konularında bazı güncellemeler gerçekleştiriyoruz, bu sebeple bir miktar gecikme yaşandı. Tat, koku, akışkanlık ve içilebilirlik noktalarında herhangi bir değişiklik olmayacak. Önümüzdeki 10-15 günlük periyot içerisinde yeni ambalajlı ve kutulu orman meyveli jelimizi de satışa sunmuş olacağız (Güncelleme: Satışa sunulmuştur). Anlayışınız için teşekkür ederiz.

4 Beğeni

Orman meyveli stokta, trendyolda 3 al 2 öde kampanyasına da dahil olmuş duyrulur.
gramajı 50 gr dan 40 a düşmüş, ambalajı geometrisi değişmiş biraz.

Bu arada geribildirim olarak portakallı geçen hafta yağmurlu havada (tantalos) ambalaj baskısında dökülme yaşandı, bilginiz olsun. Umarım orman meyvelide de aynı sorunu yaşamayız, 3 al 2 öde alınca baya bir süre götürecek :slight_smile:

4 Beğeni

Merhabalar,

Öncelikle yorumunuz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Trendyol üzerinden yayına aldığımız tüm ürünlerde geçerli 3 al 2 öde kampanyamız bugün itibarıyla sona erdi. Trendyol mağazamız üzerinden 3 al 2 öde kampanyamız sadece seçili ürünler üzerinden devam ediyor. Fakat web sitemiz üzerinden tüm ürünlerde geçerli yeni bir kampanya yayına aldık, link üzerinden detaylarına ulaşabilirsiniz.

Promosyon amaçlı üretilen Boost ISO enerji jelimizin ambalajı numune olarak kullanılmıştır, yapılacak nihai üretimde diğer jellerimizde olduğu gibi farklı ve daha kaliteli bir saşe ambalajı kullanılacaktır. O yüzden herhangi bir endişeniz olmasın, yağmurlu havalarda da gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

1 Beğeni

Merhaba, bu tuz tabletlerini geçen sene almıştım. Kuru, serin ve güneş almayan yerde, oda sıcaklığında duruyordu. Yakın zamanda kullanmamıştım, şimdi kutuyu açınca fark ettim, dış yüzeyde bozulma olmuş. Daha düz, pürüzsüz beyaz renkliydi bunlar, öyle hatırlıyorum. Son kullanma tarihinin geçtiğini düşünmüyorum. Böyle kullanmalı mıyım, doğal bir süreç mi bu; yoksa tabletler bozuldu mu?

2 Beğeni

Merhabalar,

Konuyu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Öncelikle ürünleri kullanmamanızı öneririz. Bunun sebebi herhangi bir şekilde bozulma gibi bir olumsuz durum yaşanmasından dolayı değil ürünün içerisindekilerin etkisini kaybetmesinden dolayıdır. Bu tarz şişeli ürünlerin ilk açıldıktan sonra belli bir süre içerisinde tüketilmesini tavsiye ediyoruz. Eğer ürünün SKT’nde bir gecikme durumu olmadıysa şişe içerisine nüfuz eden sıcaklık, hava ve nem, zamanla üründe bu tür kararmalara ya da topaklanmalara sebep olabiliyor. Electrolyte Boost ürünümüzü ilk etapta 80 tabletli şişelerde üretmiştik, sonrasında gelen bu tarz geri bildirimleri dikkate alarak her şişenin açıldıktan sonra kısa zamanda tüketilebilmesi için üretimi 45 tabletli şişelere çevirdik.

Bizlerle özelden iletişime geçerek adres, telefon ve isim bilgilerinizi iletebilirseniz memnuniyetle yeni ürün gönderimi yaparak yaşadığınız durumu telafi etmek isteriz.

8 Beğeni

Düzeltme, aşağıdaki mesajdan sonra eve gidince tekrar kontrol ettiğimde ikinci kutuda (sonradan yeni açtığım) bir sorun olmadığını gördüm. Demek ki ilk kutuda alım yaparken fazlaca hava aldırmışım veya kapağını tam kapatamamışım.
Benim hatam var gibi gözüküyor.
Wup firmasına konu hakkında gösterdiği ilgi alaka için ve nazik teklifleri için ayrıca teşekkür ederim.

Merhaba, benzer durum bendede oldu. İkili paket aldım ama henüz bir kutunun yarısını bile bitirmeden her ikisi de böyle oldu. Bu durumdan biraz rahatsız olmadım değil. Sonuçta tuz gibi bir ürünün bu kadar kısa sürede bu denli dış etkenlerden etkilenmesi beni şaşırtmadı değil. Acaba içindeki kimyasallar ne derecede sağlıklı!

1 Beğeni

Nazik cevabınız için teşekkür ederim.
Kutunun üzerinde SKT yazmıyor. Sanırım dış ambalaj üzerinde yazıyordur; ama maalesef onu saklamamışım.
Eğer sipariş numaramdan SKT bilgisine ulaşılabiliyorsa şöyle yapabiliriz:
Son kullanma tarihi geçmişse bu benim hatamdır, sizden bir talepte bulunmuyorum.
Son kullanma tarihi geçmemişse, o zaman teklifinizi kabul ediyorum, size özelden gerekli bilgileri paylaşırım.
Sipariş numarası: 359FX1326V

2 Beğeni

Merhabalar,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, mutlaka dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz.

Electrolyte Boost ürünümüz özelinde sıcaklık, nem ve hava temasından kaynaklı bu tür sorunlar, bu tarz içeriğe ve forma sahip ürünlerde yaşanabilen bir durumdur. Bu tür sorunların önüne geçebilmek ve azaltmak adına ürün üstüne glaze (kaplama) işlemi yapılabilmektedir, fakat bu işlem uygulandığında hem ek kimyasallar devreye girmektedir hem de ürünün kendi kendine çözünme ve bu doğrultuda etki gösterme süresi uzayabilmektedir.

WUP markamız, yasaklı madde ve doping konusunda dünyanın en önde gelen kuruluşlarından biri olan Informed Sport sertifikasına sahiptir. Informed Sport, yasaklı madde analiz ve kontrollerine ek olarak aynı zamanda markaların üretim tesislerinin ve süreçlerinin yüksek kalite standartlarında olduklarını da garanti eder ve onaylar.

Bizlerle özelden iletişime geçerek adres, telefon ve isim bilgilerinizi iletebilirseniz memnuniyetle yeni ürün gönderimi yaparak yaşadığınız durumu telafi etmek isteriz.

1 Beğeni

2li paketi eylül 2022 de almışım. Adana’da yaşadığım için sürekli dolapta muhafaza ettim. 2. şişe bitmek üzere ve bir sorun yaşamadım. Kullandıktan sonra hemen kapağını kapatıyorum, içindeki nem engelleyici tablet ve pamuk da hala duruyor.

3 Beğeni