Vazgeçebilirsin ama Pes Etme

Selamlar Öncelikle herkese sağlıcakla sporlar Konu başlığından da anlaşılacağı üzere insanların iyi yada kötü planları olabilir (EN SEVMEDİĞİM KÖTÜ HUY ‘‘BAHANE’’)Bahaneye yer vermeyiz vazgeçebilirsiniz hiç önemli değil Önemli olan bahaneler üretim pes etmemeniz Ben 2016-18 yılları arasında 10 K 40 Dakika 31 saniyede koştuğumu hatırlarım Antreman sonrası bir gün bayıldım hastalandım akabinde ara verdim ama sporun başka bir branşı ile devam ettim
2018 Motosiklet kazası Bacağım şükür kesilmekten kurtuldu başarılı bir ameliyatla
WhatsApp Image 2020-09-14 at 21.15.28
Şuanki hali

Forumda açtığım ilk konu dizlerimdeki ağrılar sızılardı derken MR sonucu Menisküs grade 1+Yırtılmış ön çapraz bağların toplandığı (iyi haber)
2022 Mart ayında yürüyüşlerle başladım şükür
Nisan 2022 yine bir kaza omuz,kaburgalar kırıldı

Hastaneden çıktıktan sonra temposuz yürüyüşlerle devam ettim
Şuan koşu odaklı çalışmaya başladım Dizlerde ağrılar devam ediyor Koşu,yürüyüş aktivite sonrası buz tedavisi ile rahatlatıyorum kendimi
Veren ven alan Allaha şükrediyorum Güncel durumum

Şükür Güncel Performansım

inşaAllah vazgeçmem bu tutumlarımdam Herkese ağrısız,sızısız,başarılı koşular,sporlar Sağlıcakla

36 Beğeni

Kazalarınız çok üzücü ama iyileşmenize sevindim Motivasyon sağlayan bir başlık olmuş Tekrarının olmaması ümidiyle

2 Beğeni

Teşekkür ederim Tarikte olan olmayan herkese kazasız,belasız yaşam diilerim Faydalı olabildiiyesek de ne mutlu Hele ki motivasyon sağladıysak Sağlıcakla

2 Beğeni

Rabbim bir daha yaşatmasın , tez vakitte daha iyi bir şekilde geri dönersiniz inşallah :pray:t3:

2 Beğeni

Amin Çok teşekkür ederim duanız için Rabbim cümlemizi korusun Herkese kazasız,belasız sporlar Sağlıcakla

2 Beğeni

Çok geçmş olsun Başlık çok dikkat çekici olmuş Geride bıraktıınız koşular sizin ağrılarınıza nasıl yansıdı acaba?Ben boks ile uğraştım ufak bir omuz sakatlığı yaşadım ki yıllardır hala ara ara tamemen iyileşmediğini hissediyorum

2 Beğeni

Koşu ve yürüyüşlerin faydası oluyor Diz üstü '‘Quadriceps kasları’'kuvvetlendiği için dize yüklenen kuvvet daha az hissediliyor Fizik tedavide verilen hareketlerde gelende bu 4 lü kas grubunu çalıştırıyor Aktivitelerin modalimi arttıyor şükür devam edebiliyorum Alman bir futbolcu vardı o da dizlerinde sakatlıkla devam etti Bende bu şekilde devam ediyorum yani tamamen iyileşecek mi bilemiyorum 2 yıla yakın sürüyor bu ağrılar ama son 6 ay koşuyla ve yürüyüşle devam ediyor Koşu ve yürüyüşle bacaklarımın kuvvetlendi bunun da artısını oluyor tabiki Salıcakla

2 Beğeni

Geçmiş olsun ama sizi defalarca kurtaran doktorlara ve tıp bilimine şükretmeniz daha yerinde olurdu sanki. Allah’ın olduğu ve bu doktorların/tıp biliminin olmadığı ülkelerde böyle kazalardan sonra hayatta kalınmıyor da.

Ne gerek var şimdi bu yoruma? Koşuforumda din mi tartışalım şimdi? İnanmayan birisi olarak söylüyorum bunu. Siz kendinizi insanların kime minnet duyacağına karar verecek kadar üstün mü görüyorsunuz?

4 Beğeni

O yorumu yapan kişiyi de yorumu da görmezden gelmek polemik oluşmaması için iyidir diye düşünüyorum Size svgi ve saygıyla yazıyorum Teşekkürler olumlu tavrınız için
Şunu belirtmek isterim ki Doktorlara,onların bilgi ve birikimine güvencim olmasa hazı hocalara giderdim Sağlıcakla

3 Beğeni

Güneşli güzel bir pazar günü, keyifli koşular herkese

3 Beğeni

Teşekkürller,sevgiler,saygılar Sağlıcakla

2 Beğeni