Ultra Sapanca Dağ Koşusu

Böyle bir yarış var: Ultra Sapanca Dağ Koşusu

Mesafeler: 5K, 30K, 50K
Tarih: 27 Haziran 2015
http://www.sapancaultra.org/

5 Beğeni

30K koşusunu düşünüyorum. Diz neder bilmiyorum.

1 Beğeni

güzel bir sapanca tatili olabilir. eşimle katılabilirim buna. daha önce katılan yada bilgisi olan var mı?

İlk düzenleniyor bildiğim kadarıyla.

Biz iki aile 50K koşmak için gidiyoruz. Yarışın finişi spa da bitiyormuş😀

2 Beğeni

Sapanca Ultra Trailın sitesine henüz tüm yarış bilgileri yüklenmediğinden yarıştaki toplam yükseklik kazanımı,cut-off süreleri,zorunlu malzeme listesi gibi yarış detayları belirsiz. Bir tek 30k için 3 ikmal noktası, 50 için 4 ikmal noktası olduğunu biliyorum. @Emre yarış spa ile bitiyorsa her türlü mesafe koşulur :smile:

2 Beğeni

Merhaba arkadaşlar

Forumdan koşuya katılım var mı? İnternet sitesinden katılımcı listesinde 5 yada 7 kişi iken kaldırıldı ve güncelleniyor yazıyor. Korkum koşunun iptal edilmesi yada çok düşük katılımla gerçekleşmesi.

Ben katılmayı düşünüyorum.Çünkü çok güzel bir parkur ama site organizasyonu biraz zayıf katılımcılar görülemiyor sanki organizasyonda yeteri kadar önem vermiyor gibi.

Ben de katılmayı düşünüyorum, katılımcı listesi ile ilgili durumu organizasyona sordum, anladığım kadarıyla son kayıt tarihi 22 haziran itibariyle yayınlayacaklar, bekleyelim görelim…

Bundan bir hafta önce abimle beraber kayıt yaptırdım. Kayıt yapmadan önce telefonla arayıp katılım sayısını sordum 90 kişi civarında olduğunu söylediler. Biz kayıt yaparken sayfada durumu diye bir sayı var yanlış hatırlamıyorsam 180 civarındaydı. Bugün ise 143 yazıyor 40 kişi daha katılım yapmış gibi gözüküyor. Bana verilen bilgi ve tahminim doğruysa an itibari ile 130 kişilik bir organizasyon.

Biz 2 kişi 50K katılıyoruz. Yarış üstü havuz😎

Bizde 30k katılıyoruz yarış sonu dolmuş.

Ben de az önce 30K için kayıt yaptırdım. Adana’dan eşimle geleceğim. Kayıt için gece 1’e kadar süre vermişler umarım yetişebilirim. Sabah yarış öncesine kalsa olmaz mı acaba? Yarış düzenleme ekibinden kimse var mı?

Konuştuk, numaraları yarış sabahı alabiliyoruz

2 Beğeni

Koşu için tavsiyesi olan var mı? Haftasonu yağış gösteriyor! Basit bir yağmurluk, bel çantası ve su dışında ne taşımalı sizce? Parkurda az da olsa asfalt var, patika koşu ayakkabısı sorun çıkarır mı?

Hangi mesafeyi koşacağınıza bağlı

30K koşmaya çalışacağım…

Ben yaz yagmurunun sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum yağmurluk dahada terletiyor yazın işe yaramıyor.

Hava sıcak yokuş zorlu elektrolit kaybı çok fazla olacaktır.

1 Beğeni

Raidlight Türkiye olarak stant kuracağız, tekstil ve eski sezon ürünlerde daha önce olmayan indirimleri sunmayı hedefliyoruz ayrıca kazananların indirim çekleri de bizden… Cuma 14:00ten sonra Otel yani kayıt alanındayız. Cumartesi akşam üstü ayrılacağız. İstediğiniz ve görmek istediğiniz ürünleri özellikle belirtirseniz getiririz. Sevgiler
EMRE