Tavsiye isteği ve Garmin Connect yardım ricası

Herkese merhaba,

Bu sitedeki birçok bilgi ve paylaşım beni zaman içinde çokça motive etti 6 ay önce durmadan 10dk bile koşamayan bendeniz geçen pazar günü 2.23.00 süre ile ilk 21k yarı maratonumu da tamamlamış oldum.
Gerçekten bu süreç içerisinde böyle bir sitenin varlığının beni üzerimde yadsınamaz bir etkisi oldu, bu platforma paylaşımları ile değer katan herkese teşekkür ederim.
Şimdi sizlerden bilgi almak istediğim bir konu var;
Garmin connect websitesi üzerinden 21K yarı marathon için kalp atım hızını kapsayan bir program buldum ancak bunu saatime yüklemeyi beceremedim.
Telefondaki garmin uygulaması saat ile uyumlu ancak onun içerisinde antreman programı bulunmuyor, internet sitesi de saate senkronize olmuyor.
Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

1 Beğeni

Garmin Connect içinde yarı maraton programları var. Uygulamanın sol üst köşesindeki üç yatay çizgiye dokunursanız menü açılır. Aşağıdaki videodan da takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-gQb1ZDvV1E

1 Beğeni

Saat modeliniz nedir?
Saat antrenmanları desteklemiyor olabilir. Destekliyorsa da Cihaza Gönder dediğinizde eşitleme esnasında göndermesi gerekli.

Saatim forerunner 630. Bilgisayardan bağlandığımda program oluşturabiliyorum, ancak telefondaki uygulamada sadece bisiklet için programlar var. Güncelleme yaptım ancak yine de koşu programları gözükmüyor.