Tantalos Ultra Trail

Merhaba arkadaşlar,

Hafta sonu İzmir 'de Tantalos Ultra Trail organizasyonunda 24 K koştum. Yağmur ve fırtına da bize zaman zaman eşlik etti. Çok zevk aldığım bir yarıştı. Parkuru çok beğendim. Organizasyonda gayet güzeldi. İzmir 'e gittiğimde gidip orada antrenman yapabilirim. Her zaman olduğu gibi videosu da hazır. İyi seyirler.

17 Beğeni

Neden o bölgede antreman yaptığımı ve sevdiğimi anladı sanırım yarışan herkes :slight_smile:
Ben de 50k parkurundaydım, görmediğim bölgeleri görme ve tecrübe etme şansı buldum böylece.
Yağmur, fırtınadan çok rüzgar yordu açıkçası ama biraz zor şartları da sevdiğimi bir kez daha gördüm.
Organizasyonla ilgili övgü de var eleştiri de, umarım geliştirirler bu yarışı kaybetmeyiz.

@nkoner tekrar bekliyoruz :raised_hand_with_fingers_splayed: Video her zamanki gibi keyifli olmuş, dün hızlıca izledim, sakince bir kez daha izleyeceğim.

Bu yarışın benim için unutulmaz olayıda yarışa ayakkabı içinde çekecekle (minik otel keratası) başlamam oldu. 2kmde farkedip çıkardım sanırım bir 5 dakika filan güldüm kendi kendime

8 Beğeni

Vlog için, çekecek güzel olurmuş. @ominal

5 Beğeni