Suunto Türkiye Kullanıcıları Facebook Grubu

Merhabalar,

Bu foruma yeni katıldım. Bilgi ve deneyim paylaşımının etkili bir şekilde yapıldığını görmekten mutlu oldum. Bizim de Suunto saati kullanıcıları için bir Facebook grubumuz var: https://www.facebook.com/groups/suuntoturkiyekullanicilari

Grubumuz Suunto 3, Suunto 9, Suunto Spartan, Ambit Serileri ve gecmis Suuto saatleri (Quest, M5, Core) kullanımı hakkında paylaşımlar içeriyor. Ticari bir kazanç söz konusu değil.

Grubun şöyle amaçları var:

  • Suunto saatlerimizden en iyi sekilde yararlanmak
  • Uygulamalar ve ürünler hakkinda bilgiler,
  • Antrenman sirasinda kullanim ipuçlari,
  • Güncellemeler ve en yeni ürünler hakkında bilgiler paylaşmak
  • Grup uyelerinin birbirlerine yardımcı olduğu bir topluluk olusturmak

Paylaşımlar ile ilgili şöyle kurallarımız var (Sayfadan kopyalayıp buraya yapıştırdım):

Bu grubun Suunto Turkiye yerel dagitimcisi ile resmi bir ilişkisi yoktur. Kampanyalar, indirimler, fiyatlar bu grup icerisinde tartisilmaz. Yerel dagitimci ile yaşanılan sorunlar bu grup icerisinde paylasilmaz. Bu grupta ikinci el yada sifir Suunto saatleri satisi paylasimlari yapilmaz. Grubun tek amaci kullanicilar arasinda bilgi paylasimi ve sorun cozum agi olusturmaktir.

Ben Suunto’da yazılımcı olarak çalışıyorum. Aynı zamanda ultra koşucu olduğum için ürünler hakkında detaylı bilgilere sahibim. Facebook sayfamızın dışında Suunto saatleriniz ile ilgili teknik sorularınızı bu forumda da da cevaplamaya çalışacağım. Ancak yine belirtmek isterimki yerel dağıtımcıyı ilgilendiren konularda yardımcı olamayacağım.

Katılmak isterseniz sayfamıza bekleriz.

8 Beğeni