Strava'da yeni dönem

bilgisayardan kudos dağıtmaya devam :slight_smile:

2 Beğeni

Ben parasız üyeyim. Her şey normal görünüyor. Acaba yeni bir sürüm mü denerken hata oldu ve bazılarında geçici süre ile sorun yaşandı.

Ek: Iphone App

2 Beğeni

Mobil Android strava 314.8 versiyonu.
@sryz @spinodal’ın aynı koşusunu pace ile görüp bende gözükmüyorsa sürüm de sorun olabilir.

Meraklısına, dilerseniz hr pace gibi değerlerin aktivitede görünmesini engelleyebilirmişiz.

Haritaları da özelleştirebildiğimizi yeni gördüm, standart harita dışında başka seçenekler de var. Strava pist takibini getirse artı özellik olurdu.

kontrol ettim surumumuz ayni. mert hocanin ve diger arkadaslarin herseyini gorebiliyorum nabiz pace dahil.

ben huawei ile nabiz veri sorunu yasadigimdan dolayi kendi paylasimlarin icin full+full butun izinleri acmistim. ancak haritayi, map visibility den haritada yeri noname olarak sectim. hidden.

bu eksik veri goruntuleme kullaniciya gore degisen veya programin bir bugi mi acaba?

1 Beğeni

Android tarafinda bazilari gorunuyor, bazilari gorunmuyor. Tahminen premium olmayanlar yakinda boyle gorecekler, onun hazirligi yapiliyor. Strava premium da zaten gercek disi bi fiyatlama oldu artik Tr icin, bakalim dogru cikar mi?

1 Beğeni

Düzeldi sanırım. Yeni aktiviteler datalarıyla yükleniyor. Demek ki bugmış

2 Beğeni

Yine gerçekleşti. Stravaya kayıt açtım. Bakalım nasıl dönecekler.

1 Beğeni

@ggg bende onlarca örnek aynı şekilde devam ediyor, merak ettiklerime yine tıklayıp mesafe süre vs bakıyorum. Saçma şekilde şu bisiklete binmiş, şu koşmuş diyor ama başka birşey yok.

1 Beğeni

Hala ayni sekilde devam ediyor bende de…

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba strava da bende de aynı sorun var cozumunu yapabilen oldumu tesekkurler

1 Beğeni

10 temmuz güncellemesi ile geldi. Bi cok kisi hata bildirmesine ragmen degisen bisey yok. Muhtmelen yeni guncelleme ile duzelir.

2 Beğeni

Bayadir ticket uzerinden cozmeye calistik ama su noktaya gelince ben artik pes ettim:) Telefonun arkasina da bi iki vurayim mi diye sorasim var :joy:

4 Beğeni

317.7 versiyonu yaptım (kaldır,kapa,aç,yükle).
Olmadı
Uzun süre koşu değeri gimediğim ilk hesapla giriş yaptım, yine olmadı.
Telefon :Redmi note

Anket:Bu konuda sorun yaşayanların telefon markası:

• Apple
  • Samsung
  • Huawei
  • Xiomi-Redmi
  • Diğer

0 oylayan

Toplamda kaç kişi sorunu yaşamakta görmüş oluruz.

4 Beğeni

Ben stravayi i phone ile actim hersey normal ama samsung kendi tlfum orda bozuk veriler gozukmuyor tlf markasi ile alakali

2 Beğeni

Stravada koşuforumdan tanıdık baktığımda;

@ComertKaya, Hüsnü Erdoğan net sorunsuz gözüküyor.

@muyu , @ismail.a , @spinodal , @Ozkan , Mustafa Kaya, Namık Kemal, @Atmacamana , @Mustafa10Saglam, @ggg koşu değerleri değil harita fotoğraf çıkıyor.Pace, hr değerleri yok.

Sorun yaşayanlar Cömert ve Hüsnü beyleri normal, diğerlerini sorunlu veya değil, nasıl görüyor.
Anket devam ediyor.3 kişi sorun yaşamakta.

@ggg nin dediği gibi, telefonda chrome üzerinden açtığımda değerleri doğrudan görmek acayip bir duyguymuş,sorunsuz.

4 Beğeni

Geçici çözüm:
1.Telefondan chrome aç, stravaya login ol.
2.Login olduktan sonra sağ üstteki 3 nokta ayar kısmına tıkla, uygulamayı yükle de.

3.Telefon ekranına chrome üzerinde çalışan stravayı kuruyor.Login olurken beni hatırla diyebilirsiniz yada her seferinde hesap bilgisi yazarız.
4.Android uygulama çalışmaya devam ediyor.Chrome’dan kurulanda izinleri kontrol edebilirsiniz.

4 Beğeni

Takdir ediyorum, yeni guncelleme ile daha guzel batirdilar. Bu sefer aktivite detaylari gorulmedigi gibi yapan kisi de gorunmuyor :joy:

7 Beğeni

Gerçekten isimler de yok oldu :slightly_smiling_face: bir de ben bu uygulamaya para ödüyorum. Bundan daha kötü ne yapabilirler diye düşünüyorum ve aklıma daha kötüsü de gelmiyor açıkçası. Yani yapılabilecek en kötüsünü yapmışlar.

Edit: bunu yazdıktan 2 dakika sonra harita da gitti. Anlık olarak feedim şu şekilde:

7 Beğeni

Meraktan yeni güncellemeyi yükledim, güzel batırmışlar.
318.5 versiyonu şu an en son ve sorunlu olanı, önceki birkaç versiyon da sorunlu.
App dışı Chrome telefonda rahat.

1 Beğeni

Otomatik güncellemeyi kapatip, haziran ayina ait son apk yi yukledim. Ugrasamayacagim ticket vs ile. Yardim veren elemana son versiyon numarasina kadar herseyi diyorum google play store var mi diye soruyor. Yok zembille iniyor uygulama bana diyesim geldi…

5 Beğeni