Strava'da CEO değişimi

Strava’nın kurucuları şirkete geri döndü. Kuruculardan biri CEO görevini alırken diğeri de yönetim kurulu başkanı oldu. Bununla birlikte işten çıkarımların olacağı söyleniyor. Görünen o ki yeniden yapılanma ve kaynakların yönetiminde değişiklik olacak. Haberde geçenlere göre Strava Summit üyelik paketlerine odaklanılacak ve geliştirilecek.

Exclusive: Strava co-founders return to company as CEO and executive chairman https://finance.yahoo.com/news/exclusive-strava-cofounders-return-to-company-as-ceo-and-executive-chairman-180652930.html?soc_src=social-sh&soc_trk=ma

Strava Summit nedir?
Strava geçtiğimiz aylarda tek bir Premium üyelik seçeneği yerine her biri tek başına eski premium üyelikten daha ucuz olmak üzere 3 farklı seçenek sundu: antrenman, güvenlik ve analiz.
Her bir paketin farklı amaç ve özellikleri var. Örneğin güvenlik paketi sizin kendi ısı haritalarınızı oluşturuyor ve yakınlarınıza antrenmanınız boyunca sizin bilgilerinizi gönderiyor. Analiz paketi daha derin analizler, güç analizleri, ve canlı segmentler gibi özellikler sunuyor. Antrenman paketi hedef belirleme, antrenman programı oluşturma gibi özelliklere sahip.

Sizi bilmiyorum ama benim tanıdığım birçok kişi için ücretsiz Strava yeterli gibi. Bu yeni değişim ile Strava bizi beleşçilikten çıkarıp paket almaya ikna etmeye çalışacak ve işe alımlarda da bu özellikleri geliştirecek insanlara öncelik verecek.

6 Beğeni

kapitalizmin en iyi sağladığı dönüşüm, tek seferlik ihtiyaçlar doğurmanın üzerinde, düzenli üyelik sistemini benimsetmesi oldu bana sorarsanız…20 sene önce ödemediğimiz onca üyelik var şimdi…bir yere kadar kaçabiliyorsunuz ama bir yerde köşeye sıkıştığınız için elden bir şey gelmiyor…sonuçta oyunun kurallarını tüketiciler koyamıyor…

1 Beğeni