Stratos 3 -gt2e-garmin vivo3 hangisi?

Sevgili arkadaşlar selamlar bir akıllı saatte ve koşu saatinde hangi özellikler fayda sağlar malesef tam bilmiyorum gündelik kullanımda ve koşu antrrnmanlarinda gerektiğinde müzikte dinleyebilecegim bir saat arıyorum 1000tl bandında .

Kısa bir araştırmada dikkatimi amazfit stratos 3
Huawei gt2e ve garminin 2. El sati dikkatimi çekti bigli ve tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

1 Beğeni

Ben Garmin kullaniyorum çok memnunum. Suunto kullanmadım ama kullanlarin büyük çoğunluğu memnun. Benim tavsiyem 2.El temiz suunto veya garmin bulabilirsen onları alman yönünde kullanmadığın özelliklere para vermeni tavsiye etmem.

2 Beğeni

3 Yıldır Amazfit modelleri kullanıyorum ( 6 ay Amazfit pace, 2,5 yıl Amazfit Stratos)
Fiyat performans açısından stratos öneririm. Stratos 3 de olumlu yorumlara sahip.
Huawei GT2 için kullanan bir arkadaşım geç gps alma, doğru ölçüm yapamama gibi yorumlar yaptı.
Karar sizin :slight_smile:

2 Beğeni

GT2E benim beklentilerimi karşılıyor. Beklentim nabız ölçümü, süre ve pace sadece. Çok amatör bir koşucu olduğum için gps ölçümlerine pek aldırmıyorum. Sapmalar benim açımdam kabul edilebilir aralıklarda. Sadece VO2 ölçümünün sağlıksız olduğunu söyleyebilirim. Pil konusunda muazzam bi performansı var. 10 gün şarj etmeden kullanabiliyorum. Yalnız Huawei Music henüz Türkiye piyasasına giriş yapmadığı için , saate sadece başka cihazdan mp3 yüklenebiliyor. İleriki zamanlarda Huawei Music üzerinden mp3 kopyalamak da mümkün olacak. Sizin yerinizde olsam, güvendiğim birisinden temiz 2.el Garmin alırdım. Ara yüzü ve koşu ölçümleri, Garmin coach desteği ve antrenman programlarını direkt saat üzerinden koşabilme konularında açık ara önde.

3 Beğeni