Spor için bluetooth kulaklık önerisi

538 TL ve 700TL ye var o modelden.Tereddüt noktası üretim yılı günümüze ne kadar yakın, 3 yıl öncenin hiç kullanılmamış ürünüyse sarj ne lşdar işlevsel vs . Jammer olan yerler için mp3 yüklenebilmesi iyi olabilir.

Renkleri çok güzelmiş:) sony markası hakkında pek bilgim yok. Yüksek ses seviyorum o konuda nasıl başarılı mı?

Düşmemesi için yarı kablolu Jabra Step Wirelles aldım ses kalitesini güzel çok terlerse bazen kucağı tutan çengeller plastik olduğundan kayıp çıkabiliyor. Eski model bir kulaklıktır fiyat performans bir şey arıyorsanız tavsiye ederim.
Daha önce Audio Technica Sport 50 BT modelini kullanmıştım ses kalitesi iyiydi ama kulakta durmuyordu çengeller sert plastik ve rahatsızdı, bağlantı kopmaları oluyordu geri verdim.

Airpods çok pahalı olduğu için f/p oranı müthiş olan, geçen hafta keşfettiğim ve 2 koşudur denediğim Pirhana bluetooth kulaklığı şiddetle tavsiye ederim. Boyut olarak Airpods kadar.
Fiyatı: 59,95 TL. Şarjı min 2,5 saat gidiyor şu an (2 saat üzeri koşuda denemedim), bence çok iyi.

Lenovo QE03 Bluetooth Manyetik Spor Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri bu kulaklığı kullanıyorum.Müzik dinlemeyi pek sevmiyorum koşarken ama uzun koşularda yoldaş olabiliyor.

Ses kalitesi gayet tatminkar. Telefonu şortumun arka cebine koyduğumda kesik kesik bağlantı sorunları yaşıyorum.Öndeki iplerin yanında ki anahtar cebine koyduğumda ise sorunsuz . 100 lira bandında alınabilecek uygun bir kulaklık. Tam bir F/P

2 Beğeni

Kulaklık bence beklentilere bağlı kişisel bir tercih. Uzun süredir Bose Soundsport kullanıyordum. Ses ve müzik kalitesi olarak benim kulağıma göre en iyisi. Tabi fiyat olarak Türkiye’de anlamsız yüksek, imkan varsa yurtdışından almak ya da gelen birinden istemek en mantıklısı.

Ancak Bose’lerin de eksi yönleri var; Su ve toz koruma sınıfında nedense IPX4 seviyesinde koruma sunuyorlar. Terde sıkıntı olmadı ama yağmurlardan etkilendiğini düşünüyorum, benimki bozuldu. Eşim kullanmaya devam ediyor. Mikrofonları da çok fazla çevre sesi alıyor, gürültülü bir yerde telefon geldiğinde karşı taraf anlamakta zorlanıyor.

Yeni kulaklık araştırırken hem kendim denemek hem de kızım için Jabra Elite 75 sipariş verdim, ancak ses kalitesi, kulağıma oturma sıkılığı ve belki buna bağlı kulağımda yarattığı basınç hissinden hoşlanmadım. Dokunmatik kontrolleri de bana çok başarılı gelmedi ama çevremde spor için olmasa da telefonla konuşmak için Jabra kullanan ve memnun olan da çok kişi var. Bu arada kızım da beğenmedi ve iade ettik, Airpod aldı.

Sonuç olarak yine döndüm dolaştım, yurtdışından gelen bir arkadaşıma Bose Sports Earbud ısmarladım, çok memnunum. Yeni versiyonun mikrofonu da daha iyi gibi, çevre sesleri daha az alıyor.

Şu video bana araştırmada yardımcı olmuştu; Best True Wireless Sport Earbuds - Bose, Jabra, Jaybird, Klipsch and Sony - YouTube

1 Beğeni