Spartathlon 2022

Yarış Cuma TSİ 06:45’te başlayacakmış. Herkese başarılar diliyorum :clap:

Takip için Türkiye’den katılanların göğüs numaraları:

19 - Hilmi Güven
136 - Vesile Yılmaz Anatça
160 - Mert Derman
194 - Aykut Çelikbaş
197 - Budak Timuralp

15 Beğeni

Yaris basladi ama canli takip calismiyor… Gecen sene de ayni durum olmustu.

Bizim genclerin hepsi istasyon 11 ile 13 arasindalar su anda.

2 Beğeni

Spartathlon | Track-Trail-Live bu adresten takip ediyorum:

11.36 itibari ile

5 yarışmacımız da 48-51 km aralığında bulunuyor ve yarışa devam ediyor.

6 Beğeni

Bu link gayet güzel çalışıyor. Şu an hepsi çok güzel ilerliyor. Sıcaklık 27-30 derece arası görünüyor gündüz vakitlerinde, kolay gelsin hepsine. Tüm planları tutsun hepsinin…

3 Beğeni

Bu sayfa guzelmis… Tesekkurler.

YArisin web sayfasinda kosucularin hem ID numarasi hem de normal gogus numarasi var.
Ornegin Aykut Celikbas icin:

ID: 5895, Bib: 195

Yarisin takip sistemi bir ara calisir elbet. Numaralari karistirmayin benim gibi.

2 Beğeni

şu yolla Vesile Yılmaz Anatça için Turkey F ve erkek yarışmacılarımız için Turkey M girerek de kontrol edilebilir.

8 Beğeni

Toru Somiya (JAP) 113 kmye ulaşmış durumda. Türk kafilesi ise 79 ve 82 kmler arasında eksiksiz (ve umarım sağlıklı) bir şekilde yoluna devam etmekte.

3 Beğeni

Ben buradan takip ediyorum koşucuları yıldızlayıp sadece onları görebiliyoruz.

Korint kanalını hepsi geçmiş hayırlı olsun. https://spartathlon.legendstracking.com

9 Beğeni

Oynaya oynaya koşun çocuklar, el ele verin çocuklar misali 10 saat sonrasında da birbirine çok yakın beşli.:nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet:

2 Beğeni

Bu çok iyi oldu… :+1:

1 Beğeni

100kmden sonra bile öndeki ve en arkadaki koşucumuz arasında 3-4 km fark olması çok enteresan ve güzel. O anlara şahit olmak isterdim. Darısı dileyenin başına.

2 Beğeni

Batarya(battery) yani pil, enerji durumu anlamında bir değer var. %60 -%80 (@spinodal ) gibi değerler var. Bu hesabı neye göre yapıyorlarsa, tempodaki değişme, hr, cp’lerde geçen süre vs?

Paylaşım yapan herkese çok çok teşekkürler İyi olanın,hak edenin kazanması ümidiyle Sağlıcakla

1 Beğeni

Koşucuların üzerinde GPS takip cihazı var, onun batarya durumunu gösteriyor :slight_smile:

7 Beğeni

Camille Herron yarışı bırakmış.
Fotis Zisimopoulos yanlış yola girip 12. sıraya gerilemiş. Şu an birinci durumda.
Vesile Yilmaz Anatca Türk sporcular arasında 2. sırada.

3 Beğeni

Somiya, Zisimopoulosun 1.5 km önünde 190. Kmye ulaşmış durumda.

2 Beğeni

En hızlı 3 ve 4. dereceler ve sanırım kadınlarda en hızlı 5. derece geldi.

1 Beğeni

Kouros’un 3.üncü ve 4.üncü süreleri 2 kişi tarafından birden geçildi.
sadece ilk 2 derecesi kaldı Kouros’un

3 Beğeni

Hilmi Güven dnf görünüyor maalesef, diğerleri gayet güzel ilerliyor ve yakınlar birbirlerine

2 Beğeni

Bir derece yapıyorsunuz ve 38 yıl sonra hala 35dk fark var:) Ama çok enteresan, Fotis geçen seneki derecesini 1 saat iyileştirmiş… Acaba diyor insan, seneye mi?

2 Beğeni