Sıcak Fırsatlar

Diğer coros saatin altına amazonda yorum yazdım.Onaylarlarsa, sanmıyorum, yayınlanır…Coros’a da yazdım. İlk indirimde polar ignite 3 alacağım, polar saatin 4 hafta öncesine göre fiyatı arttı.

3 Beğeni

Normalde, indirimde internet üzerinden alışveriş yaparken birde şurada kupon var mı diye bakılabilir.

5 Beğeni

https://www.sporterest.com/ sayfasında whatsapp üzerinden sevgililer günü indirimi olup olmadığını sordum; “Olmayacak ama size bir kampanya yapabiliriz” yanıtı sonrası ilgilendiğim modeli söyledim, kupon kodu yolladılar, yaklaşık %8 indirim oldu.

Sonuç; indirim kuponu sitesinde olmasa bile en azından bir firmadan yola çıkarak, whatsapp iletişim kanalı üzerinden indirim kodu yollayabiliyorlar. Taksit sayısı vs aynı.

9 Beğeni

Metropol İstanbul AVM Adidas mağazasına Boston 12 mavi renk 3199 ₺. Birkaç numara kalmış ellerinde.

5 Beğeni

Adidas üyelere özel %50 yaptı, peynir ekmek gibi hızlı gidiyor

Zero sl 1.800
Boston 12 2.300
Pro 3.100 e geliyor

7 Beğeni

Boston 12’yw yetişemedik

2 Beğeni

39 ve 40 numaralar stokta.

2 Beğeni

https://www.nike.com/tr/t/pegasus-trail-4-arazi-tipi-koşu-ayakkabısı-79tLPlimdirim çok iyi

4 Beğeni

@gencer51 in linkteki 11 dk da tükenmiş, aynı model 2800TL şu Nike linkinde:
https://www.nike.com/tr/t/pegasus-trail-4-arazi-tipi-koşu-ayakkabısı-79tLPl/DJ6158-001

4 Beğeni

İhtiyacı olan kaçırmasın bence

4 Beğeni

Fatih Bey bu ürün sanırım yurt dışından gelecek. Ekstra bir vergi çıkacak mı yoksa bu fiyattan mı gelecek

2 Beğeni

@kaganoncu aldığın ürün 150 € altında olduğu için gümrük vergisi vs yok, ne ödediysen o. ANCAK 1 takvim ayı içinde aldıkların 150 Euro’yu geçmemeli, yani tek bir alımda sorun yok.

3 Beğeni

1 ay içinde en fazla 5 adet sipariş verebilirsin.Her bir sipariş için tek şart adet fiyatı kargo hariç 150 euro olmalı .Yani teker teker olmak kaydı ile aylık en fazla 750 euro (adet 150 euro) sipariş çekebilirsin .Bu rakamı geçersen gümrükte patlarsın

2 Beğeni

Bu bilgi dogru degil. gencer51 beyinki dogru.

3 Beğeni

Nike sayfasında yazan ile uygulama farklı o zaman.
“Ticaret Bakanlığının, bir kişinin bir takvim ayı içinde yurt dışından verebileceği toplam sipariş sayısı ve her bir siparişteki ürünlerin toplam değeri konusunda kısıtlamalar getirdiğini unutma.
Her bir tüketicinin günde bir sipariş (vergi ve gümrük vergisi dahil en fazla 150 Euro değerinde) verebileceğini lütfen göz önünde bulundur.”

Forumda daha önce 2 sipariş nedeniyle gümrüğe takılan vardı farklı günlerde.

Böyle olması anlamsız, 151 € gümrükle ugraş ama 6x 140 € gümrük işlemi olmadan geç.
@gencer51 ve @mehmet31 siparişi o şekilde verdiğine göre doğrusu odur yada şanslılar​:+1:

2 Beğeni

Yaptiginiz alintida aylik siparis sayisiyla ilgili bir limit belirtmiyor, neden alintiladiginizi anlamadim. Ayrica gumruk vergisi dahil 150 kismi da yanlis, vergi ve kargo haric limit 150 euro.

Gumrukte ayni anda birden fazla paketiniz varsa bunu 150 euro limitinin ihlali olarak degerlendirip durduklari dogru. Gercekten mevzuat mi boyle yoksa statuko haline mi gelmis-yani itiraz edilip pesine dusulse sonuc cikar mi- bilmiyorum. Ikinci siparisinizi ilki gumrukten ciktiktan sonra verirseniz sikinti olmayacaktir.

Son tahlilde benim sansimla alakasi yok, durum bu.

3 Beğeni

Aynı metni 15 dakika içinde iki okumayla farklı anladım @mehmet31 :+1:
Tek şiparişteki toplama bakılıyor.Anladım, teşekkürler :raising_hand_man:

1 Beğeni

İşin şansa kalan bi tarafı var onuda benim başıma geldiği için biliyorum.Arkadaş iş tamamen gümrük kontrol memuru adamın sabah evden çıkarken kahvaltısını yapıp yapmadığı ,eşinin onu kapıdan nasıl uğurlaladığı ,aracı varsa trafik durumu yoksa otobüste oturup mu yoksa ayaktamı gittiği işe direkt alakalı .Çünki adam gğzel başladıysa güne hiç bakmıyor bile 168 ve 210 euroluk 2 adet siparişim çatır çatır geçti takılmadan gümrüğe .Ama yok ters giden bişeyler varsa o meymenetsiz suratla vay ki vay halinize .1 hafta sonra 151 euroluk ürün için gidip savaşmam gerekti yani takıldı gümrükte .Dediğim gibi yasal mevzuat dışında bu faktörde var yani

1 Beğeni

Suunto 9 peak %25 indirimle 12250TL civarı

Polar ignite 3 ile yakın fiyat.

Asıl vurgulamak istediğim ise bu yetkili satıcı 3 -4 ay önceki race vertical vs model fiyatlarında da değişme yok.

2 Beğeni

9 peak nispeten race ve diğer modellere göre daha eski model. Satış politikası nedeniyle böyle sanırım.

2 Beğeni