Sıcak Fırsatlar

Size bir alışveriş tüyosu vereyim.Örnek olsun diye aşağıya Nike Pegasus Trail 3 modelinin linkini ekledim.Bu ürünü Nike resmi sitede arattığınız zaman bulamıyorsunuz.Eğer benim paylaştığım gibi link üzerinden gidebiliyorsanız ürünü 1.329 tl artı kargo ücretine alabilirsiniz.Aynı olay Amazon da da çok oluyor.Ürünü arattığınız zaman bulamıyorsunuz ama benim gibi link bulursanız ürünleri alabiliyorsunuz.

https://www.nike.com/tr/t/pegasus-trail-3-arazi-tipi-koşu-ayakkabısı-DwdbMZ/DA8697-400

15 Beğeni

Bu verdiğim örneği şöyle çeşitlendireyim,bu linklere şöyle ulaşabilirsiniz.Ürünün ismini yazarak Google da aratın,Nike resmi sitede ulaşamadığınız ürüne Google üzerinden aratarak ulaşabilirsiniz.Pek çok sitede bulamadığınız ürünü bu şekilde bulabiliyorsunuz

6 Beğeni

Aha aldım valla son 47 numarayı

6 Beğeni

Bende ilk anda almıştım zoom fly 5’i Bu sabah sorgusuz sualsiz iptal ettiler. Çok canım sıkıldı :smiley:

5 Beğeni

Teşekkürler artan iyi fırsattı .

2 Beğeni

sayfanin ilk mesaji 2014’te…mizuno wave rider’in normal sezon fiyati 290 liraymis…su anda 4500 lira…2014 ortalama euro kuru 2.90, ayakkabi 100eur…bugunku kurdan (22 lira desek) cevirirsek ayakkabi 205eur ediyor…ayakkabi hollanda fiyati 160eur dersek, 30% civarinda bir fazla degerli turk lirasina ulasiyoruz…mizuno fiyatlari uzunden kucuk bir hesap isi…yatirim tavsiyesi degildir…

15 Beğeni

Barçın’da indirimler var. Nike Pegasus 39’lar 1869TL’den satılıyor, birkaç farklı renk var.

Erkek modeli
Kadın modeli

10 Beğeni

9 temmuza kadar polar saat ve kalp atış ölçüm cihazlarında ana satıcısında indirim var.

5000tl m2 model amazon Türkiye 5800TL’ye yurtdışından getiriyor, 7-8 bin TL normali.
Sayfasında 3900TL gibi bir fiyat yazan satıl al deyince 1000tl artıyor.

(1-2 haftaya Amazon Prime indirimleri de başlıyor, ne kadarı indirim tartışılır.)

3 Beğeni

Kurun geldigi noktada arazi ayakkabisi icin cok iyi firsat ihtiyaci olan icin

https://nike.sng.link/Astn5/6tbz/r_ea89fe5981

4 Beğeni

Selamlar. Yeni üye ilk mesaj, ilk konu, biraz tuhaf kaçtı ama olsun.
Malumunuz dolsa da #dolar dolmasa da #dolar önümüz Sonbahar/Kış ayakkabı şart…
2 haftadır başlık konusundaki ayakkabı indirime girsin diye bekle/bekle sıkıldım. Dün aldım.
Bugün indirime girdi. :slight_smile:

Geçen ay sağolsun. Bir arkadaş Nike Pegasus Trail 3 konusu açmıştı. Faydalandık ilaç gibi geldi.
Biz yararlandık belki biri daha yararlanır.

https://www.nike.com/tr/t/pegasus-trail-4-gore-tex-su-geçirmez-arazi-tipi-koşu-ayakkabısı-DmGWgX/DJ7926-300

Yeşil model 2500tl
Sarı tabanlı olan 2200tl

Sakatsız/belasız koşularınız daim olsun.

6 Beğeni

tuhaf falan degil hocam gayet yerinde bilgi cok tesekkurler. kis icin uzun suredir goratex bakiyordum benim icin firsat oldu. ayrica bu basliga ayakkabi ve belki diger giysi, aksesuar paylasiminin artmasini dileriz. belki fiyatindan dolayi hic dusunmeyecegimiz urunlerin firsatli halllerinden bircogumuz yararlaniyoruz. paylasan arkadaslara bir kez daha tesekkur ederiz.

4 Beğeni

İlk sipariş ettiğim geldi.
Bazı kullanıcılarda ayağın üstü fazla sıkıyor yorumları vardı.
İade edeceğim olanı tek sefer denedim ve evet bi sıkma durumu var. Yarım numara da büyük almıştım.
Misal ‘Trail 3’ kullanımı yaz ayında olacağı için tam numara aldım. Öndeki bahsedilen sıkma durumu az denebilecek kadardı ve sonradan tamamen kayboldu.
Diğerini iade etmeyerek bir maceraya gireceğim bakalım ne olacak.

2 Beğeni

Bu modeller ‘Pegasus trail 4 gore-tex’ sorunlu sanırım.
Aynı model, aynı numara, sadece renk değişik ve saçma derece fark var.
Birinin üst kemer sıkıyor. Diğerinin rahat rahat oluyor.

Birinde yarım numara büyük almama rağmen sıkma hissi varken, diğerinde de tam tersi yarım numara büyük olduğunun hissettriyor.
Hani kendi sitesinden almasam çakma diye şüphelenicem.

2 Beğeni

Yanlışlıkla Kadın modeli almadınız değil mi ? Bir arkadaşın başına geliyordu. Mesela Kadın US 10 ve Erkek US 10 numara arasında 1,5 cm fark var. Tasarımda da fark olmayınca aynı numara diye alınabiliyor.

Ben bir süredir Nike kullanıyorum (14 farklı model), şimdiye kadar hiç böyle bir fark olmadı.

Siz dedikten sonra emin olmak için baktım. O da aynı…
Bugün kargoya vereceğim için dün paketledim. Bende de Nike var da, değişkenin sadece renk olduğu yerde bunu hissettirmesi baya ilginç geldi.

Neyse başlık amacında ilerlesin. Artık denk gelirse başkalarından duyarız.

1 Beğeni

gtx modelleri ile gtx olmayan modelleri arasında fark var diye biliyorum. ondan olabilir mi?

When we have a GTX version of a trail running shoe, it usually differs from the standard one only for the waterproof feature. However, in this case, we have a very different upper design, which is roomier and sees a gaiter-like ankle collar. Besides, the outsole is now much better.

burada da gtx versiyonunun bilek kısmının farklı üretildiğini anlatıyor.

2 Beğeni

Pegasus 3 goratex ve normal versiyonun eş numaralarını kullanıyorum.Tam da belirtilen noktada yani ayağın üst kemer noktasında belirgin bir fark var.Ben goratex ayakkabı ile koşu yapmam, yağışlı dönemlerde günlük kullanırım ama ilginçtir ki goratex versiyon daha rahat bence.Üstelik pegasusların kusuru olan ıslak zeminde kayma olayı yok.

1 Beğeni

O kısmı biraz karışık yazmışım anlaşılmamış.
2’side GTX… Satın aldıktan 1 gün sonra indirim olunca yine aldım. İlk aldığımı iade (sıkan) yolladım.
GTX olmayan hem bi alt model, hem GTX değil, onunla kıyas yapılamaz yani.
Onu şunun için örnek vermiştim. Yorumlarda sıkıyor deniyor denmesine rağmen tam numara aldım ve çok hafif sıkıyordu ve kayboldu.
GTX modellerde bazı kişiler tam oluyor demesine rağmen, bazı kişilerde üst ayakta sıkma durumu var deniyordu.
Aldığım iki modelden (aynı) biri sıkmasına rağmen (yarım numara büyük), diğeri ise o yarım numara büyüklüğü hissettiriyor.

Neyse yolladım gitti. Biri daha tecrübe ederse maksat bilgi olsun. İlginç geldi.

1 Beğeni

Ben ikisini de kullanıyorum,

Sıkma gibi bir sorun yaşamadım, bağcık bağlama sistemini değiştirmeyi denediniz mi

1 Beğeni

115.27€ 37% OFF|Orijinal GARMIN öncüsü 735XT 935 koşu yüzme açık triatlon kalp hızı izle biraz| | - AliExpress Bilemedim nedir