Satılık Garmin 45-235-245 arıyorum

Merhabalar,

Yaklaşık 1 yıldır koşuyla ilgileniyorum. Koşu takiplerimi uygulama üzerinden yapıyordum ancak artık yeterli gelmediği için koşu saati almak istiyorum.

Garmin markasının Forerunner 45-235-245 modellerini düşünmekteyim.

1 Beğeni

https://www.epey.com/akilli-saat/karsilastir/175589-175591/garmin-forerunner-45s_garmin-forerunner-45/

En uygun fiyatlısı Garmin 45.
1750TL civarı.Amazfit stratos 3 veya huawei watch gt 2e nin fiyat ve özellikleri inceleyebilirsin (800-1000tl arası). Koşuforum’da da incelemeler, sorunlar, iyi kötü yönlerinden bahsedilmiş olabiliyor.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Açıkçası benim de aklımdan geçen FR45 ama ilerde yeterli gelir mi, verdiğim paraya değecek mi diye emin olamıyorum.
Bu nedenle ikinci el, temiz bir 235-245 bulabilirsem diye de danışmak istedim.

Huawei yorumları olumlu:

2.el temiz garmin bulunur ama taksitle uygun meblaya amazfit ve huawei de düşünülebilir.(sahibinden de 1200tl garmin 235 2.el)
Kolay gelsin

Açıkçası Strava ile uyumlu bir saat olsun istiyorum (koşu takibi ve gelişimimi görebilmek için Strava’yı çok kullanışlı buldum). Ve sanırım Huawei’de uygulamayla eşleşme bulunmuyormuş… Amazfit düşünülebilir ama Garmin de benim gibi amatör bir koşu tutkunu için vazgeçilmez duruyor :slight_smile:

2 Beğeni

Garmin iyidir, bende bu aralar uygun fiyatlı bir saat bakıyorum. Apple ile garmin arası gittim geldim, fakat yine en kullanıllısı garmin. Özellikle uygulamasının çok iyi olduğunu düşünüyorum.

1 Beğeni

Garmin Forerunner 245 var elimde.Satmayı düşünüyorum.Mayıs ayında almıştım, çok kullanma fırsatım olmadı

Merhaba ,
Mayıs ayında aldığınız için herhangi bir sıkıntısı yoktur diye düşünüyorum. Düşündüğünüz fiyat nedir acaba?

Herhangi bir sıkıntısı yok.Fiyat olarak 1950 tl düşünüyorum.İlgilenirsen telefon 05071611626

1 Beğeni
1 Beğeni

Merhaba,
Hala ilgileniyorsanız, ben de Sıfır Garmin Forerunner 235 satıyorum. Amerika’dan geldi. Kutusunda hiç açılmadı.

Merhaba,
Düşündüğünüz fiyat nedir acaba?

1900 TL ye verebilirim