Runtalya Maratonu 2025

Geleneksel her sene Mart başında yapılan ve büyük çoğunluğun sezon açılış yarışı ve baharın geliş müjdecisi olan Runtalya, 2025 yılında ilk defa Nisan başında yapılacakmış.

Açıkçası giderek ısınan küresel ısınmanın etkisiyle Nisan’da maraton koşacaklari da düşünerek ben yarışın başlangıcını da 9:00’dan 8:00’a alacaklarını düşünüyorum.

Ayrıca Runtalya 20.Yila özel sürprizler umarım olur.

5 Beğeni

Muhtemelen Ramazan ayı nedeniyle böyle bir karar alındı. Saat sekiz olsa iyi olur bir saat ötelenmesi koşucuların daha rahat bitirmesini sağlar.

6 Beğeni

Likya Yolu Maratonunun ertelendiğini henüz öğrenmişken bir de bu… Takvim altüst oldu :sweat_smile:

3 Beğeni

Likya Ertelendi Derlen. Başka Bir Tarihe mi Yoksa 2026 ya mı. Bilginiz var mı acaba

1 Beğeni

Teamrunbo takviminde 2025’e ertelendiği yazıyor. Yanlış anlaşılmasın bu arada, temmuzdaki etaplı yarıştan değil Tekirova merkezli yarıştan bahsediyorum.

3 Beğeni

Çok üzüldüm bu habere nedenini bilen var mı acaba

2 Beğeni

İlki 19 Mart 2006’da yapışmış.Her biri Mart ayında.
2025 Ramazan Bayramı 1 Nisan salı günü bitiyor, 3 gün izin alıp haftayı kapayan için tatil imkanı ve ardından yarış.
Beni şaşırkan 1 yıl önceden hesap kitap yapıp tarih belirlemeleri; bu da güzel birşey.

1 Beğeni