KoşuForum Kreosus

Biliyorsunuz foruma destek olma seçeneği olarak Patreon sunmuştum. Yabancı bir site olması ve dolar ile çalışması nedeniyle uzak durmayı seçmiş olanlar olabileceğini düşünerek Evrim Ağacı oluşumunun kendi aracı olan Kreosus üzerinde de seçenekler açtım. Türk lirası ile destek olabileceksiniz, hem de ister her ay ister sadece bir kerelik.

Aklınızda olsun.

Şimdiye kadar maddi destek olanlara, destek olmayı düşünenlere ya da farklı şekilde foruma destek verenlere teşekkürler.

13 Beğeni

Kreosus’tan destek oldum. Birlikte daha güçlüyüz :love_you_gesture:

1 Beğeni

Çok güzel ve yerinde bir uygulama olmuş. Kredi kartı ile abonelik düşüncesi bana çok cazip gelmiyordu. :v:

2 Beğeni

Bence Kreosus daha iyi olmuş. Bu forumun çok değerli olduğunu düşünüyorum o yüzden bende ufak bir destekte bulundum. Olmaya devam edeceğim.

3 Beğeni

Kreosus’u başka oluşumlara bağış için kullanan biri olarak gayet güvenilir olduğunu söyleyebilirim. İyi bir seçenek olmuş.

2 Beğeni

KosuForum Kreosus sayfası açılır açılmaz destekleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. :slightly_smiling_face:

@mgunes - @isos81 - @artan - @serpenson - @evrim19 - @Eren - @ozgurr

8 Beğeni

Destekler artiyor, tesekkurler @sibely - @bikeg - @ersavas

3 Beğeni

Talep degil, hatirlatmadir…

Evet yine o zamanlar… Bir sure ana destekcimiz olmadan devam edecegiz (umarim gecici bir sure). Resmi bir destekci olmayinca yine is bana ve bize dusuyor. Ulkenin icinde oldugu ekonomik durumlari biliyorum o yuzden hickimseden destek gelmezse sasirmam ve uzulmem. Ama uygun durumda olanlar kucuk miktarlarda destek olmak isterlerse su adresi kullanabilirler:

11 Beğeni