KoşuForum Destekçileri

Belki fark etmişsinizdir bazı kullanıcılarımızın avatarlarının sol alt köşesinde bazı ikonlar belirdi. Aslında kullanıcıların profillerinde yazan başlıklar biraz açıklıyor bu ikonları ama ben yine de detaylı yazmak istedim.

Anımsarsanız foruma destek için bir Patreon hesabı açmıştık. Oradan kullanıcılarımız küçük miktarlarla üye olabiliyorlar. Böylece her ay küçük bir katkıda bulunmuş oluyorlar. Ayrıca Kreosus üzerinde de bir hesap açtık. O hem Türkiye’den bir oluşum (Evrim Ağacı ekibinin) hem de tekil bağışa izin veriyor. Yani ister Patreon veya Kreosus üzerinden her ay düzenli, ister Kreosus üzerinden bir seferlik destekte bulunabiliyorsunuz.

İşte tüm forum kullanıcılarının, bunlardan birini yapmış üyelerimizi bilmesi, tanıması veya fark etmesi için bu ikonları ekledik.

Screenshot 2020-10-19 at 19.28.18
Bu ikonu taşıyan kullanıcılar şu anda halen bu iki platformdan biri üzerinden sürekli destekte bulunan kullanıcılar. Adları “destekçi” yani “forumu maddi olarak sürekli destekleyenler”.

Screenshot 2020-10-19 at 19.28.49
Bu ikonu taşıyan kullanıcılar ise ya geçmişte bu iki platformdan biri üzerinden sürekli destekte bulunmuş ya da Kreosus üzerinden tekil destek olmuş/olan kullanıcılar. Adları “eski_destekçi” yani “bir dönem foruma sürekli maddi destek olmuş veya tekil destekte bulunan kullanıcılar”.

Siz de bu destekçilerin arasına katılmak isterseniz Patreon veya Kreosus üzerinden bunu yapabilirsiniz.

Desteğinizin maddi olması gerekmiyor. Sadece KoşuForum’u kullanarak, içinde faydalı şeyler paylaşarak veya ilgili sorular sorarak ve en önemlisi forumu sosyal medyada paylaşıp daha fazla insana ulaşmasını sağlayarak destek olabilirsiniz.

Maddi veya manevi destek olan herkese teşekkür ederiz.

24 Beğeni