Kosu Programlari ve Tercih Sebepleri?

Merhaba arkadaşlar,

Android telefonumda runkeeper kullanıyorum. Ancak evimin yakınlarında koştuğum bir parkur içerisinde uygulama GPS sinyali bulmada sıkıntı yaşıyor (bunda benim telefonumun eski bir model olması da etkili olabilir, parkurun yüksek ve sık ağaçlarla çevrili olması da) Bu sorunu aşmak için şu tarz bir uygulama arıyorum; parkur uzunluğunu gireyim, her bir tur geçişinde ekrana dokunayım ve turu tamamladığımı söyleyeyim, program da bana ortalama pace ve son turdaki pace’imi söylesin. Bildiğiniz bu tarz bir program var mı acaba?

Merhabalar nike running programı yeni hesap açıyorum ama sürekli kullandığım hesaba girerken aşağıdaki uyarıyı alıyorum kaç kere şifre değiştirdim ama yine hep aynı uyarıyı veriyor çözemedim

Bakım nedeniyle kapalı diyor hocam. Biraz beklemekte fayda var sanki.

Nerden baksanız 1 ayı geçti bakım yazısı çıkalı :slight_smile: dün yeni hesap açtım çalışıyor ama eski hesabı açmıyor bir gariplik var çözemedim sanırım farklı programa geçeceğim

Merhaba Ambit 3 deki datayı stravaya yükllemek için tapiriik mi kullanmalıyız?

Merhaba;
Movescount’da Connect–>3rd party Applications kısmında Strava’yı seçip gerekli izinleri vermek gerekiyor. Bu seçimi yaptıktan sonra artık movescount’a attığınız aktiviteler artık Strava’ya otomatik olarak atılacaktır.

Selamlar

1 Beğeni

Merhabalar.Movescountda koşulan güzergahın movisi nasıl hazırlanıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,
Movescount Android app’de Me sekmesinde herhangi bir aktiviteye girdiğiniz zaman “Suunto Movie” tuşunu var. Belki başka yolları da vardır.

Pc üzerinden yapmaya çalıştım ,dolayısı ile android app göremedim pc de nasıl yapıyoruz?.

PC üzerinden bildiğim kadarıyla şu an yapılmıyor, sadece telefon uygulaması üzerinden.

1 Beğeni

Bendeki Android uygulamada da - bilhassa aplikasyon son upgrade, telefon,saat baglantisini artik yapabiliyor olduktan sonra- “movie not available” diyor. Rahatim yani :grin:

Runtastic Pro kullanıyorum ve çok memnunum yaklaşık beş senedir kullanıyorum Runtastic kullanan varsa kullanici adim breght karaman beni eklesin skor tahtasında koşanlarla birlikte çok motive oluyor insan bu ay kim birinci olacak diye merak ediyorum sporda 15 kilometre koşacağıma 5 kilometre fazla konuşuyorum Bu da bu ayki motivasyonumu yüksek tutuyor herkese skor tahtasını kullanmasini şiddetle öneriyorum sağlıklı mutlu koşular dileği ile sağlıcakla kalın …

Böyle bir antrenman programı var.

https://beta.trainasone.com

1 aylık ücretsiz deneme sürümünü kullanıyorum, sonrası 6£/ay.

Avantajları:

->Strava ile uyumlu (ve diğer programlar da olabilir, incelemedim)

image

->Yapılan koşuyu değerlendirip programı güncelliyor.

->IOS ve Android takvimine programı ekliyor.

->Koşucuyu tanımak için geriye dönük bilgileri topluyor

image