Koşu malzemeleri yaptırma anketi

Koşu forum koşularının başlaması düşüncesi ile birlikte ve Hakan’ın (@H.B) gayretleriyle bazı koşu malzemelerini (tişört, buff vb.) yaptırma konusunda görüşlerinize ihtiyacımız var.

Genellikle grup koşularını organize edenler katılanlara tişört hediye eder ve grup koşularında kullanılmasını beklerler. Ancak bu tip malzemeler maliyet sebebiyle genelde kullanışsız olur. Çok nadir olarak düzenli kullanıma uygun malzemelere denk geliriz.

Bunun yerine alttaki maddelerden birini yapmanın daha doğru olacağı kanaatindeyiz.

1. Biraz daha zamana yayarak kullanılabilir kalitede malzemeler hazırlayıp talep üzerine imal ettirmek. (Maliyet hazırlanması talep toplanması vs.) Daha maliyetli ancak kullanışlı malzemeler.
  2. Bunlara hiç gerek yok yaptırmayalım bunların yerine basit bir veya birkaç flama yaptırıp grup koşuları, yarışlar vb. için kullanalım.

Anket 1 hafta açık kalacaktır katılımınızı rica ederiz.

Örnek Tşört:

• Yaptıralım uğraşmaya değer
    • Gerek yok

0 oylayanlar

5 Beğeni

Kullanılmayacak kötü malzemedense herkesin işine yarayacak, maliyetli ama kullanışlı ürünleri tercih ederim. Herkesin şimdiden emeğine sağlık :slight_smile:

5 Beğeni

Baykuş fikri de güzel üzerinde düşünülebilir.

1 Beğeni

(19:20) Görüşler için son saatler… :wink:

1 Beğeni

Ankete ilgi bayağı bi yüksek olmuş…

2 Beğeni

Ankete katılan herkese çok teşekkür ederiz. Konuyla ilgili en kisa sürede yeni başlıktan devam edeceğiz.

1 Beğeni

Konuyu geç gördüm ama yaptıralım

Ben konuyu çok ama çok geç gördüm. Yaptıralım.

1 Beğeni

Ben de istiyorum. :grinning:

.