Koşu Karikatürleri

Onu o şekilde alıp yeme hissi, meyvenin kendisinden daha tatlı gelirdi :grimacing:

2 Beğeni

Okumuş/Okumamış cahiller, saygısızlar.

Hele nette koşusunu paylaşanlar var bir de.
Tek de değil, 3-4 arkadaş koşup, koşusunun fotoğrafını, stravasını paylaşıyor bir de değersiz. Doktorundan, üniversite hocasından berberine, her yerden, her öğrenim düzeyinden saygısız, terbiyesiz var.

5 Beğeni

Güzel ülkemde kurallara uyanlar hep cezalandırılmış olur. Kredi alır, vergi ödersiniz.Ardından vergi affı çıkar. Trafik kurallarına uyarsınız, uymayan sizden önce park yeri bulur.Mali Müşavirim, dışarı çakma serbestliğim var, ama yasaklı günlerde bir kere bile çıkmadım.Yani kısacası; evet kurallara uymak ne yazıkki ülkemizde “aptallık” oluyor.

5 Beğeni

Bu postta yer alan ifadelerin oldukça rahatsız edici olduğunu ifade etmek isterim.

3 Beğeni

Meksika yerlisi sandım🙋‍♂️

1 Beğeni

Kocaman sırt çantası ile koştuğum zamanı hatırladım :smile:

2 Beğeni

Better Call Saul’da bir bolumde kilit noktaydi (mafya kullanimina guzel ornek)

8 Beğeni

Filmde Audioslave den shadow on the sun çalmıştı bi sahnede. O sahne ile kafama kazındı.

3 Beğeni

Gece koşularında kavinsky-nightcall ile beraber playlistimde demirbaşlarımdır.

2 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

17 Beğeni

Ormanda hoplaya zıplaya koşup yürürken güzel bir yere denk geldiğim zaman sırt çantamı çıkarıp 10-15 dk piknik molasi veririm, garmin çatlasın kimin umrunda :rofl:

6 Beğeni

Yazık, her türden kaynağı bilinçsizce heba ettiğimiz gibi, balık zengini denizlerimizi de berbat ettik. Elbette tüketici olarak bizim, bitmek tükenmez para hırsıyla dolan yatırımcıların ve onlara meydan veren yöneticilerin büyük günahı var. O lanet olası HES’ler yüzünden Karadeniz’in sembolü hamsiyi bitirdik. Bu talan sürecinde payı olan herkesi tebrik ediyorum…

3 Beğeni

Şimdilerde ise altın arama adı altında başka bir talan yaşıyoruz. Hepimizin koşmaktan büyük keyif aldığı, eminim koşu anılarında ayrı bir yeri olan, dünya güzeli Kapadokya bölgesini gözlerine kestirdiklerini duyuyoruz. Buna en başta bizim yüksek tondan karşı çıkmamız lazım. Haberi ilk duyduğumda kalbimin sıkıştığını hissettim. Kapadokya’nın üstü, ALTINdan kıymetlidir.

3 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

15 Beğeni

Herkese iyi günler dilerim.
İşin en üzücü tarafı Kanadalı şirketin kendi topraklarında altın aramaya cesaret edememesi.
:pensive:

3 Beğeni

kendi topraklarında tek bir dal bile koparamaz,yasak. ama bizim memleket dingonun ahırı oldu. küresel şirketler istediği gibi fink atıyor.

6 Beğeni

10 Beğeni

Süleyman Demirel’e benzemiş yeşilli kişi.

Bilmem ne hayvanının kürkünden yapılma kıyafetleri ile hiç üşüdüğünü sanmıyorum. :smiley:

Kaptanoğlunun bir gemisinde çalışırken o zaman yaş 20 ler… bir tur 400 m ye denk geliyordu güvertede ve 10 tur atınca salona girip hava atıyordum. Şimdi ultra koşarken aklıma gelir gülümserim :grin: sizede kolay gelsın selametle

3 Beğeni