Koşu Karikatürleri

Selamlar, koşu ile ilgili çizdiğim karikatürleri bu konu altında paylaşmayı düşünüyorum. Sonraki karikatürler için ilham verecek fikirlerinize açığım:)

31 Beğeni

Çok güzel olmuş, devamını bekleriz.

1 Beğeni

Tüm yarışı yürümüş bitiş çizgisine doğru koşmaya başlayan arkadşalarımızı da çizer misiniz :slight_smile: Elinize sağlık

2 Beğeni

nedense önden de başlamazlar, sanırım zevk alıyorlar bu davranışlarından.

2 Beğeni

Ah o tepeler, hiç bitmiyor.

Sırf şu tabela olmadığı için Uludağ Ultra’da fotoğrafçıya poz vereyim derken yüzükoyun yere kapaklandım Umarım birileri bu karikatürü görür de tabela koyar :slight_smile:

3 Beğeni

Harikasın dostum. Yeni çizimleri merakla bekliyorum.

bu harika :smiley: :evergreen_tree: :evergreen_tree: :evergreen_tree:

1 Beğeni

Ak dağ evwt ufak bir tepe🤪

Hepsi birbirinden güzel. Çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

1 Beğeni

Çok özel koşu çoraplarını unutmuşsunuz. :grinning:

4 Beğeni

kaliteli şapka, çorap, belki koşucu yeleği, kompresyon çorabı, yarış kemeri, tayt, iyi bir yağmurluk benim aklıma gelenler, bankada kredi çekmek lazım + komisyon faiz giderleri de eklenebilir koşu maliyetine.

3 Beğeni

Harikasın Aytaç ,malzeme fiyatları ütopik oldu ,sıfırından vazgeçirdiler bizi 2.el peşine düşürüldük.

1 Beğeni

11 Beğeni

Bu tip konuşmalara genelde bende şahit oluyorum…

Amcanın çok umurunda :slight_smile:

4 Beğeni

8 Ağustos 2020 gecesi Uludağ Zirve ye doğru tırmanırken ormanlık alan bitene kadar sırt çantamın altına çan bağladım :joy::v: Kafam şişti biraz :joy: ama hem uyku açtı hemde bizi emniyete aldı yol boyunca :laughing:

3 Beğeni

bunu duymamıştım. Ayı saldırılarına tedbir amaçlı mı yaptınız?

2 Beğeni

Evet, geçen sene Uludağ Ultra dan arkadaşlarla konuşmalarımızda geçmişti bu konu. Bize rastlamadi hiç ama 100K rotası Alaçam dan zirveye doğru tırmanışta karşılarına çıkmış. Neyse ki geçip gitmiş. Bende bu yüzden çanla tırmandım ara ara da nara attım bol bol :joy:

2 Beğeni

Bir araştırmada ki 1998-2010 arası ultra maraton bitirme oranı 30-39 yaş grubunda azalırken 60-69 yaş grubunda sabit veya biraz artmış.(bu karikatürun sayesinde birkaç ilginç bilgiye denk geldim, teşekkürler :pray:)
30-39 yaş erkekler 60-69 yaş ile birleşmiş 2010 yılında)

Kaynak:https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21796378/

4 Beğeni