Koşu Karikatürleri

Buna çok güldüm. Yavaş bir koşucuyum ama 3.180 TL ödememek için inanılmaz işler yapabilirim sanırım. Sonra Strava’da gelsin PBler. Bu arada koşarken maske takmadığı için ceza yiyen olmadı galiba. Hiç duyan var mı? Ben n’olur n’olmaz diye cebimde bir maske taşıyorum.

3 Beğeni

Forumda @fatihboyaci şöyle bir yazı paylaşmıştı. Sporda maske kullanımı Sanırım hiç yoktan iyidir diyerek aklımızda bulunmasında fayda var.

2 Beğeni

kara mizah olabilecek bir olay geldi benim başıma. 8 mayıs tarihinde şehirde koşarken polis durdurdu. GBT sorgulaması yaptı gitti. temmuz ayında sokağa çıkma yasağını ihlalden ceza makbuzu geldi. 8 mayıs tarihinde sokağa çıkma yasağı yoktu bende olmayan bir yasağı ihlal etmiş olamam diye mahkemeye verdim. emniyet ceza tutanağını göndermiş bunun üzerine mahkemeye, tutanağa göre ise sosyal mesafe ihlali yapmışım. Ona da itiraz ettim, çünkü tutanakta benim imzam yok, “tutanağı imzalamaya imtina etti” denilmiş. Ne kadar basit değil mi her şey memlekette. eğer mahkeme aksi bir karar çıkarmazsa 3150 TL cezayı bana ödetecekler…

3 Beğeni

Biri olmazsa ötekinden tuttururuz der gibi. Çok saçma durum gerçekten, okurken ben sinirlendim. Hukuki yollarınızı zorlamaya devam edin eğer mümkünse. İddia edilen işlemin tanımı siz itiraz ettikçe değişmiş çünkü.

3 Beğeni

evet. gerçekten kabahatim olsa neden itiraz edeyim. kimseyi rahatsız etmeden koşarken karşılaştığımız olay bu. hukuki yolları sonuna kadar deneyeceğiz, bakalım inşallah olumlu sonuçlanır.

1 Beğeni

Hahahaha,bu çok güzelmiş…

2 Beğeni

Daha daha çeşitli tuhaflıklar her startta bol miktarda bulunmakta sağolsunlar. Bakalım bu Kasım da ne şekilde hazırlanmışlar. Bu yüzden İstanbul’da ki kalabalık startlarda koşan tavuklar gibi dirseklerimi iyice açıyorum ki yanıma yaklasmasinlar. Hızlı koşuyorsa boşluklardan ilerleyiversinler bir zahmet, çarparsa yere düşecek çünkü ben hayli ağır ve sağlamım. :blush:

2 Beğeni

Çok iyiymiş.Eline sağlık.

2 Beğeni

Bunun böyle olma ihtimali çok yüksek. :grinning:

2 Beğeni

Aytaç kardeşim karikatürlerin çok güzel doğru tespitler, organizasyonlarda sergilesen çok güzel olur. Sen Türkiye’de bu işe ilk başlayanlardansın, senden öğrenecek çok şey var.

6 Beğeni

Hocam ellerinize sağlık :blush::+1:

2 Beğeni

Yazık bu Tonguç’a abi ya. :grinning:

1 Beğeni

Bisikletçilerde malzeme/ekipman takıntısı inanılmaz boyutlarda.

1 Beğeni

Çok güldüm, emeğine sağlık.

1 Beğeni

Kudos yerine Dinos :smiley:

8 Beğeni

Hayatım boyunca 20km hız ile bir defa koştum, o da Temmuz 2017’de dağda çoban köpekleri tarafından kovalanırken.Ara sıra Movescount kaydına bakar bakar gülerim.

6 Beğeni

maalesef çok kötü
bir durum ve maalesef ki bende böyleyim :frowning:

Bir adet minik taş parçası yeter o hesap için :joy:

2 Beğeni

37.Vodafone İstanbul maratonunda, 5 yıl önce.
Bazen bayram şekeri şeklinde olan şekerler, küp şekerler vs de çok yardımcı olur, hurma dahil.

Güzel bir blog, @ugurses beye ait olabilir.
3 Beğeni

Geçtiğimiz yıl yapılan 41. İstanbul Maratonunda da verildiğini biliyorum. Portekizli bir arkadaşım biraz sinirle karışık gülüyordu bu duruma. Alışık olmadığı bir besin olduğu için hiç hoşlanmamıştı.

7 Beğeni