Kayıt ücretlerinin belirlenmesi

Valla güle güle kullanın. Ne diyeyim? Benim idmanlarda giydiğim organizasyon tshirtleri dışında kullandığım tek ürün oldu şimdiye kadar. 2015 Kapadokya 110K sonunda verilen kırmızı The North Face polar. O poların verildiğinden bile haberim yoktu. Yarıştan günler sonra Serkan Girgin @girgink arayıp poları almayı unuttuğumu söyleyince haberim olmuştu bitirenlere polar verildiğinden. Sonrasında da eve kargolamıştı. Bu vesile ile tekrar teşekkür ederim kendisine. O poları kışın her idman sonrasında giydim. Hala da giyiyorum. Onun haricinde ne kapadokya, ne utmb yeleklerini, montlarını giydim. Bu yazdıklarınızdan sizin de eğer organizasyonlar finisher poları, yeleği, vs vs vermese arıza çıkarabileceğiniz sonucunu çıkarabilir miyiz?

3 Beğeni

Öyle demeyin ama. Yumurta üreticisini de korumamız gerekli. Ne kadar çok masrafı var bilmiyorsunuz? Masrafları ne kadar çok arttı haberiniz yok. Yarış organizatörlerinin masrafları artar da yumurta üreticisinin artmaz mı? Hayatımızdaki bütün ücret artışlarını yarış ücretlerinin artışında gösterdiğimiz şekilde normalleştirmemiz, sesimizi çıkarmamamız en güzeli bence :slight_smile:

2 Beğeni

Estağfurullah isterse hiç bir şey vermesin, esas olan hatıralar ve bıraktığı duygulardır. Duvarıma astığım ve bir gün evladımın o fotoğrafa bakıp güzel duygular hissetmesini sağlayacak olan bir an. Organizasyonların esasen sattıkları tek şey razı olduğumuz tecrübeler.

9 Beğeni