Kapadokya 38 K Tavsiye

Herkese merhabalar,

Umarım herkes ve aileleriniz bu dönemlerde iyidir.
Bu yıl gerçekleşecek 38K Kapadokya yarışı için tavsiyeler(yarış hakkında) ve okumak için rapor tavsiyesi varsa iletmesini rica ederim.

Sevgilerimle
Leyla

1 Beğeni

Yarışın kendi web sayfasında var raporlar. Yarış Raporları - Salomon Cappadocia Ultra-Trail®

1 Beğeni

Ayrıca Koşu Forum içinde de aratırsanız güzel raporlar var. Salomon Cappadocia Ultra-Trail 2018 Değerlendirmeler ve Raporlar - spinodal tarafından #25

1 Beğeni

Mustafa Bey Merhaba,

Raporların çoğu orta ve uzun mesafe ya da 30k olarak var. Bilgilendirme için teşekkürler.

ben buldukça yazarım buradan.

1 Beğeni
1 Beğeni

30K raporlarını gönül rahatlığı ile okuyabilirsiniz, 36K gibi bir mesafeydi ama 30K olarak geçiyordu adı. Muhtemelen küçük değişiklikler ile 38K olmuş olabilir.

1 Beğeni

Teşekkürler Halil Bey.

Teşekkürler Mustafa Bey.

evet kesinlikle doğru bir yaklaşım. 2 yıl önce ilk defa koşarken bende bir sürü rapor okumuştum ama okuduklarım ile benim yaptıklarım çok farklı oldu. Bu yıl aynı parkuru bir daha koşacağım artık ne ile karşılaşacağımı az çok biliyorum. O sebeple çok rapor ve taknik konulara takılmayın. Ben 2 yıl önce koşarken yanlış ayakkabı seçiminin ne gibi sıkıntılar yarattığını tecrübe ettim. Siz malzemeniz tam ve antremanlarınızı yapıyorsanız gidin ve tadını çıkarın.

2 Beğeni

Merhaba 25 km den az olmayan 3 antrenman yaparsanız basarılı bir şekilde cıkartabilirsiniz .Başarılar dilerim.

4 Beğeni

Teşekkürler. Antreman ve malzeme konusunda sıkıntım yok sadece rapor okuyunca ben daha da motive olup heyecanlanıyorum sanırım :slight_smile: Herkese ben de başarılar dilerim.

1 Beğeni